Oferta pobytów SPA

 

 

Weekend SPA nad morzem, a może dłuższe wakacje? Wypad w gronie znajomych czy wczasy z dzieckiem? Niezależnie od tego, jakie są Państwa plany urlopowe, jesteśmy przekonani, że Hotel Medical SPA Unitral będzie najlepszym wyborem. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt różnych pakietów pobytowych, obejmujących zakwaterowanie w naszym hotelu i zabiegi SPA dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich osób, które chciałyby połączyć wypoczynek z odnową biologiczną. W naszych pakietach pobytowych znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów regenerujących, odżywczych i odprężających.
Zapraszamy również wszystkich do skorzystania z jedynego w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego, bez względu czy jesteś Gościem Hotelu Unitral czy nie, dosłownie każdy może skorzystać z uzdrawiającej mocy basenu solankowego, kompleksu saun i łaźni oraz strefy wypoczynku. Pełna oferta znajduje się w DAY SPA.
 

POBYTY PAKIETOWE SPA
 
Zdając sobie sprawę, jak różne są oczekiwania naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz pakietów pobytowych obejmujących komfortowe zakwaterowanie i zabiegi SPA & Wellness. Priorytetem jest dla nas, aby zabiegi pielęgnacyjne i rytuały kosmetyczne były jak najlepiej skomponowane i dobrane do charakteru pakietu. Obok najwyższego standardu usług hotelowych i SPA oraz rodzinnej atmosfery, zapewniamy również pomoc przy animacji czasu wolnego dla naszych Gości.
Ciekawym pomysłem jest zakup któregoś z naszych specjalnych pakietów okolicznościowych, dostępnych w postaci Zaproszeń SPA na romantyczny pobyt lub na indywidualnie dobrane zabiegi SPA & Wellness. Taki oryginalny prezent zrelaksuje, doda energii i poprawi samopoczucie osoby obdarowanej.

Przy naszej pomocy zabiegi zostaną odpowiednio skomponowane w zależności od okazji i preferencji osobyobdarowywanej. Taki prezent wymaga stosownej oprawy, dlatego w zależności od okazji przygotowujemy gustowną szatę graficzną zaproszenia. Mogą one być imienne lub na okaziciela, a ich wartość może zostać ujawniona bądź nie, w zależności od Państwa decyzji.
Rodzaje zaproszeń:
 
 •     Pobytowe łączące noclegi w hotelu i relaks w SPA
 •     SPA & Wellness w Klimacie Morza Martwego (seanse w kompleksie saun i łaźni oraz w basenie solankowym połączone z masażami i innymi zabiegami na ciało i twarz)
 •     Zabiegi Wellness & SPA (zaproszenie na konkretny zabieg lub pakiet zabiegów o określonej wartości kwotowej)
 •     Pobyty okolicznościowe (np. Dzień Kobiet, Walentynki, Wielkanoc, rocznica ślubu)
 •     Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania zaproszenia podczas jednej lub kilku wizyt w naszym hotelu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kompleksu Unitral
 • Lato w nadmorskim Hotelu SPA

  W tym roku proponujemy trzy oferty dopasowane do oczekiwań naszych gości: Rodzinne lato, mama i ja oraz ty i ja w spa. Wzorem lat ubiegłych każdy tydzień wakacji pełen będzie atrakcji dla absolutnie wszystkich. Gry, zabawy, konkursy, wieczorki grillowe, nauka zumby i karate, pidżama party, seanse bajkowe, spotkania z osobami znanymi z małego i dużego ekranu... A już w pierwszym tygodniu wakacji TYDZIEŃ z KUBAŃSKĄ SALSĄ prowadzoną przez Izabelę i Jose Torres !!!!

 • „OFERTA SPECJALNA WIOSNA” 2016
  Zdrowe, wiosenne powietrze bogate w jod, bogata baza zabiegowa i SPA, jedyny w Polsce basen zasolony naturalną solą sprowadzaną z Jordanii, dla każdego wyjątkowy masaż aromaterapeutyczny. To wszystko będzie gwarancją udanego wypoczynku i regeneracji po zimie.

 • Morza szum i ptaków śpiew to dobry początek na słoneczny wypad nad morze. Tylko tutaj czekają na Ciebie odprężające chwile w termach w klimacie Morza Martwego oraz wyśmienite menu

  w hotelowej restauracji.

 • Morza szum i ptaków śpiew to dobry początek na słoneczny wypad nad morze. Tylko tutaj czekają na Ciebie odprężające chwile w termach w klimacie Morza Martwego oraz wyśmienite menu

  w hotelowej restauracji.