Unitral , Mielno

Atrakcje - moduł

Atrakcje hotelu
Atrakcje okolicy

Atrakcje

Hotelu

Hotel Unitral to miejsce, w którym możesz skorzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej

hotel
Okolica

Sala

Fitness

Zapraszamy Państwa do naszej profesjonalnej sali fitness. Aby zapewnić naszym Gościom najlepsze warunki do ćwiczeń i relaksu sala została wyposażona w profesjonalne urządzenia firmy MATRIX®.
 
Zapraszamy na indywidualne treningi pod okiem rehabilitanta, zajęcia jogi, a także na kinezyterapię będącą niezbędnym elementem zabiegów w kriokomorze. Ćwiczenia odbywają się na rowerach treningowych, stepperze, orbitrekach eliptycznych, ergometrach poziomych lub bieżni treningowej.
 
To kolejne miejsce w naszym hotelu, które pozwoli Państwu ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas.

Basen

Rekreacyjny

Decydując się na Day SPA nad morzem lub dłuższy wypoczynek w Medical SPA Unitral, mają Państwo zapewnioną możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, łaźni parowej oraz jacuzzi.

To jedna z wielu atrakcji dostępnych w naszym hotelu, pozwalająca na relaks, aktywność i organizację czasu niezależnie od pogody. W godzinach otwarcia kompleksu rekreacyjnego mogą Państwo korzystać z niego bez ograniczeń.

czytaj więcej

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
14 Lis 18
15 Lis 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij