Dzień Babci i Dziadka

Pakiet z okazji Dnia Babci i Dziadka


TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO /60 min/:
   - odprężająca kąpiel w basenie solankowym zasolonym naturalną solą z Morza Martwego,
   - relaks w świecie saun i łaźni (biosauna, jaskinia lodowa, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi w kamiennej grocie, misy do naprzemiennej kąpieli stóp,
   - całoroczne jacuzzi zewnętrzne,
   - strefa wypoczynku.
GROTA SOLNA - to połączenie wypoczynku przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki z leczniczym działaniem solankowego mikroklimatu. Zabiegi w grocie solnej doskonale wpływają na nasze zdrowie - wspomagają leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych, normalizują nadciśnienie tętnicze, wyciszają alergie.

MASAŻ TWARZY - stosowanie kremów, specjalistyczne zabiegi i dieta to nie wszystko. W profilaktyce przeciwzmarszczkowej liczy się także masaż twarzy. Japonki od młodych lat masują skórę wierząc, że systematyczny masaż przyczyni się do młodszego wyglądu twarzy. Masowanie skóry twarzy odpręża i relaksuje mięśnie. Dodatkowo pobudza krążenie sprawiając, że kremy i sera do twarzy wchłaniają się o wiele lepiej niż nałożone „na sucho”. Systematyczność i delikatność podczas masowania twarzy jest bardzo ważna! Dzięki odpowiednim ruchom skóra staje się elastyczna, wygładzona i ujędrniona.

AKSAMITNE DŁONIE - aktywna pielęgnacja dłoni, wygładzenie i regeneracja.

 

Cena: 150 zł od osoby.

Na życzenie przygotujemy spersonalizowane zaproszenie.

Rezerwacja: recepcja SPA: 94 3168 370 lub spa.recepcja@unitral.pl