ELEMENTY WZBOGACAJĄCE ZABIEGI

  • ELEMENTY WZBOGACAJĄCE ZABIEGI

    ELEMENTY WZBOGACAJĄCE ZABIEGI

CENNIK:

BUTTOCK    /200zł/ - do zabiegu

Zabieg na pośladki wykonywany podczas zabiegu na ciało. Poprawia napięcie i jędrność skóry oraz mięśni. Jest również doskonałą propozycją uzupełnienia pielęgnacji tej partii ciała po ćwiczeniach fitness i aqua-aerobiku.

 

 

ERIC   /105zł/ - do zabiegu

Wielofunkcyjne urządzenie do modelowania sylwetki, będące połączeniem działania termicznego i presoterapii. Kompleksowy program zabiegowy daje widoczny efekt w postaci redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, jednocześnie przynosząc delikatny relaks i odprężenie.

 

BUST MODELLING – THALMARIN  /170zł/ - do zabiegu

To wyjątkowy zabieg modelujący biust. Zabieg ten jest wskazany dla osób z obniżoną sprężystością i witalnością delikatnej skóry piersi. Poprzez korzystny wpływ algi Laminaria Digitata dochodzi do pobudzenia syntezy elastyny,  a tym samym poprawy jędrności skóry. Bogactwo aminokwasów w algach wspomaga procesy regeneracyjne naskórka, modeluje kształt piersi, odżywia i nawilża ich skórę.

 

ANTI-AGING MOISTURIZING HAND  /85zł/ - do zabiegu

To maska w formie rękawic do pielęgnacji zniszczonej skóry dłoni.  W skład maski wchodzi m.in.  olej sezamowy, wyciąg z krokosza barwierskiego, jojoba, olej z oliwek, masło Shea, ekstrakt miodu, witamina E.

 

ANTI-AGING MOISTURIZING FOOT /85zł/ - do zabiegu

Maska rewitalizująca na zmęczone stopy wymagające intensywnej pielęgnacji. Zawiera naturalne oleje oraz masło shea. Suchy i popękany naskórek staje się miękki i wygładzony.

 
 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.