Hotel Unitral nad morzem w Mielnie

  • Hotel Unitral nad morzem w Mielnie

    Hotel Unitral nad morzem w Mielnie

Hotel Wellness & SPA Unitral to jedyny hotel nad morzem z basenem z morską wodą z Morza Martwego a zarazem jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w tej części wybrzeża. Położony jest w centrum Mielna, w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Gościnność, serdeczna atmosfera i bogata oferta hotelu obejmująca zabiegi SPA, kąpiele w basenach, zajęcia rehabilitacyjne i sportowe oraz wyśmienitą kuchnię sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i wczasy nad morzem o każdej porze roku.

 

Naszym Gościom oferujemy pokoje w dwóch standardach do wyboru: komfortowe pokoje trzygwiazdkowe oraz luksusowe pokoje i apartamenty czterogwiazdkowe. To miejsce zmienia wizerunek okolicy, Unitral jest bowiem pierwszym czterogwiazdkowym hotelem na terenie Gminy Mielno.

 

W SPA & Wellness odkryją Państwo czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Na powierzchni 1600m2 stworzony został Kompleks SPA w klimacie Morza Martwego. Pierwszy w Polsce basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15% i to naturalną solą z Morza Martwego, to prawdziwa rewolucja w zabiegach upiększających i zdrowotnych, która prowadzona jest tylko w Hotelu Unitral w Mielnie. To również niepowtarzalny świat saun i łaźni oraz 14 tematycznych gabinetów w których wykonywane są zabiegi Wellness & SPA, kosmetyczne i pielęgnacyjne, z czego na szczególną uwagę zasługuje Rytuał Hammam i Rasul.

 

SPA Unitral to również jedyne w tej części wybrzeża prawdziwe Day SPA. Tworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach z całego regionu, jak również o tych, którzy szukają wytchnienia od zgiełku dnia codziennego bez konieczności wyjazdu.

 

Medical SPA Unitral to wypoczynek i leczenie w atmosferze komfortu i relaksu w warunkach całkowicie innych niż tradycyjne leczenie szpitalne. Terapie prowadzone są przez profesjonalny zespół lekarzy, fizjoterapeutów oraz specjalistów odnowy biologicznej. Opierają się na indywidualnie dobieranych programach łączących pobyt w SPA z leczeniem. Posiadamy w pełni wyposażone gabinety do prowadzenia terapii manualnej, schorzeń kręgosłupa, diagnostyki kardiologicznej oraz neurologicznej. Proponujemy także konsultacje psychoterapeutyczne. 

 

Jako jedyni w Polsce oferujemy Paniom innowację w postaci Gyno SPA - absolutną nowość dostępną tylko w Medical SPA Unitral. To szeroka, a zarazem indywidualnie dobierana oferta leczenia dolegliwości związanych z trudnym dla wielu Pań okresem menopauzy. 

 

Wysoki poziom usług jest standardem opartym na wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu medycznego. By nasza ofertą była w pełni kompleksowa posiadamy nowoczesną kriokomorę. Krioterapia to zbawienny dotyk zimna, który leczy ból, wzmacnia stawy i odporność organizmu oraz odmładza. 

 

Cały obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

 

Wciąż powiększająca się rzesza stałych klientów Medical SPA Unitral świadczy o naszym zaangażowaniu i dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Nasi Klienci traktowani są tu w sposób wyjątkowy, zawsze pamiętamy kiedy obchodzą urodziny, jakie mają przyzwyczajenia, a nawet, który pokój jest ich ulubionym. Dzięki temu każdy, kto nas odwiedził, wraca. A to jest najcenniejsza nagroda za zaangażowanie. Dziękujemy i zapraszamy.

 

Informujemy, że Medical SPA Sanatorium UNITRAL Sp. z o.o. realizuje obecnie projekt „Wzrost konkurencyjności firmy Unitral poprzez uruchomienie innowacyjnych usług w oparciu o zakup niezbędnych do tego celu środków trwałych do wyposażenia powstającego centrum SPA z częścią hotelową” dofinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

 

Program regionalny