Unitral , Mielno

Położenie

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA, TO CO NAS WYRÓŻNIA

• Hotel Unitral w Mielnie znajduje się zaledwie 150 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego oraz około 300 metrów od nadbrzeża Jeziora Jamno. Położenie pomiędzy dwoma akwenami o rożnym rodzaju środowiska wodnego. Na turystów czekają szerokie, piaszczyste plaże, morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno. Dzięki sprzyjającym warunkom biofizycznym środowiska i leczniczemu wpływowi morza, w gminie Mielno można znaleźć doskonałe warunki do klimatoterapii, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. 

Gminne kąpieliska zdobyły uznanie w rankingach oceniających czystość plaż i wód, bezpieczeństwo oraz infrastrukturę. Turyści odwiedzający nasza gminę znajdą doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. 

• Położenie w miejscu dobrze skomunikowanym z głównymi szlakami transportowymi Pomorza Środkowego. Trasy Trójmiasto-Szczecin oraz Poznań – Kołobrzeg. Doskonały dojazd J dzięki stale rozbudowywanej S6 oraz planowanej budowie S11.

Mielno jako miasto dwubiegunowe pod względem atrakcji i sposobu wypoczynku. Latem miejsce tętniące życiem zaś jesienią i zimą – miejsce spokojne i sprzyjające wypoczynkowi osób szukających odprężenia.

Questy - gry edukacyjne

Zapraszamy na wyprawy odkrywców – Questy, które przygotowała „Ekowspólnota” Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie. Pobierz ulotkę do wydruku w pdf lub zainstaluj aplikację mobilną. Wybierz się w podróż w poszukiwaniu skarbu latarnika w Gąskach, przygody z morzem na promenadzie w Mielnie i poznaj Tajemnicę Wioski Rybackiej w Chłopach.

Ścieżka edukacyjna z punktem widokowym na Jamno

Korzystając z dofinansowania w ramach działania 2.1 „Kompleksowe przedsięwzięcia z zakresu gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych” priorytet II Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 – 2013, w ramach projektu: Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty poddane zostało rekultywacji, zamknięte w 1997 r. wysypisko odpadów (innych niż niebezpieczne), mieszczące się na końcu ul. Ogrodowej w Mielnie.

07 Gru 22
08 Gru 22
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
07 Gru 22
08 Gru 22
newsletter