Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w Unitralu!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w Unitralu!

W gronie Gwiazd - Przyjaciół UNITRAL SPA  - to program, w ramach którego co roku do Hotelu Unitral przyjeżdżają znani i lubiani artyści. Co ciekawe, nie tylko po to, by wypocząć, ale przede wszystkim, by spotkać się z naszymi Gośćmi i spędzić z nimi swój wolny czas.

W tym roku jako pierwsi do Mielna przyjechali Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Ona jest aktorką i wokalistką, ulubioną Jurorką telewidzów muzycznego show Telewizji Polsat, a on Mistrzem Europy i Wicemistrzem Świata w Fitnessie Gimnastycznym, a także Pierwszym Wicemistrzem Europy 2017 w Kulturystyce Klasycznej.

Para już niejednokrotnie odwiedzała nasz hotel, za każdym razem jednak chętnych do udziału w spotkaniach z nimi nie brakowało. Podobnie z pewnością będzie i tym razem!

Gwiazdy od kuchni
W środę, 26 lipca w restauracji odbędzie się live cooking z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim. Para spotka się z managerem gastronomii Marcinem Latkowskim i wspólnie poprowadzi “Warsztaty Zdrowego Odżywiania”.  Początek o godzinie 20:30.

Trening z Mistrzem
W poniedziałek i czwartek będzie można natomiast spędzić czas na sportowo. Marcin Łopucki poprowadzi bowiem dla Gości hotelu poranne warsztaty treningowe. Zajęcia potrwają godzinę. Zbiórka odbędzie się o godzinie 11:00 w recepcji głównej hotelu.


Wieczór autorski
Piątkowe spotkanie natomiast będzie okazją do bliższego poznania naszych wyjątkowych Gości. Tego wieczoru bowiem Katarzyna Skrzynecka zagra kameralny koncert w naszej restauracji. Na pewno wówczas nie zabraknie okazji do rozmowy czy wspólnego zdjęcia.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału!