KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

  • KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

 

CENNIK:

TRIO XT    /210zł/ - do 90 min

To wyjątkowo skuteczna i bezinwazyjna metoda ujędrniania skóry przy zastosowaniu radiofrekfencji.

Ampułka drenująca lub wyszczupląjąca do zabiegu TRIO-XT       /55zł/ do zabiegu

 

 

CAVI JET – KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA   /210zł/ - do 60 min

Zabieg poprzez aktywne zastosowanie podwójnej kawitacji ultradźwięków o niskiej częstotliwości,  daje natychmiastowy rezultat w zakresie modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry.

Ampułka drenująca lub wyszczupląjąca do zabiegu CAVI JET    /55zł/ do zabiegu

 

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ   /85zł/ - do 30 min

Zabieg wyszczuplający i poprawiający napięcie skóry.

 

 

REPAGEN BODY & BANDAGE   /315zł/ - do 75 min

To regenerująco - stymulujący zabieg wykonywany w oparciu o wyjątkową kompozycję wyciągów z alg, soli morskiej i bluszczu, polegający na nałożeniu tej mieszanki na  całe ciało. Zabieg w sposób widoczny odmładza skórę i opóźnia proces jej starzenia, natomiast kofeina i synephryny intensywnie wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej.

 

REPAGEN BODY - zabieg redukujący cellulit  /210zł/ - do 60 min

Intensywny zabieg wyszczuplający dający natychmiastowy, widoczny efekt regeneracji skóry: wygładza, odżywia, nawilża i delikatnie natłuszcza. To rewelacyjna kuracja modelująca figurę i redukująca objawy cellulitu.

 

CINAMON HOT TREATMENT   /210zł/ - do 50 min

Relaksująco - rozgrzewający zabieg o przyjemnym aromacie cynamonu, który stanowi idealne  uzupełnienie terapii modelującej sylwetkę.

 

VEIN PROTECT  /265zł/ - do 50 min

To natychmiastowy efekt regeneracji skóry: wygładza, odżywia, nawilża i delikatnie natłuszcza. Proces spalania tkanki tłuszczowej odbywa się przy jednoczesnej ochronie ścian naczyń krwionośnych.

 
 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.