Oferta pobytów SPA

 

 

Weekend SPA nad morzem, a może dłuższe wakacje? Wypad w gronie znajomych czy wczasy z dzieckiem? Niezależnie od tego, jakie są Państwa plany urlopowe, jesteśmy przekonani, że Hotel Medical SPA Unitral będzie najlepszym wyborem. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt różnych pakietów pobytowych, obejmujących zakwaterowanie w naszym hotelu i zabiegi SPA dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich osób, które chciałyby połączyć wypoczynek z odnową biologiczną. W naszych pakietach pobytowych znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów regenerujących, odżywczych i odprężających.
Zapraszamy również wszystkich do skorzystania z jedynego w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego, bez względu czy jesteś Gościem Hotelu Unitral czy nie, dosłownie każdy może skorzystać z uzdrawiającej mocy basenu solankowego, kompleksu saun i łaźni oraz strefy wypoczynku. Pełna oferta znajduje się w DAY SPA.
 

POBYTY PAKIETOWE SPA
 
Zdając sobie sprawę, jak różne są oczekiwania naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz pakietów pobytowych obejmujących komfortowe zakwaterowanie i zabiegi SPA & Wellness. Priorytetem jest dla nas, aby zabiegi pielęgnacyjne i rytuały kosmetyczne były jak najlepiej skomponowane i dobrane do charakteru pakietu. Obok najwyższego standardu usług hotelowych i SPA oraz rodzinnej atmosfery, zapewniamy również pomoc przy animacji czasu wolnego dla naszych Gości.
Ciekawym pomysłem jest zakup któregoś z naszych specjalnych pakietów okolicznościowych, dostępnych w postaci Zaproszeń SPA na romantyczny pobyt lub na indywidualnie dobrane zabiegi SPA & Wellness. Taki oryginalny prezent zrelaksuje, doda energii i poprawi samopoczucie osoby obdarowanej.

Przy naszej pomocy zabiegi zostaną odpowiednio skomponowane w zależności od okazji i preferencji osobyobdarowywanej. Taki prezent wymaga stosownej oprawy, dlatego w zależności od okazji przygotowujemy gustowną szatę graficzną zaproszenia. Mogą one być imienne lub na okaziciela, a ich wartość może zostać ujawniona bądź nie, w zależności od Państwa decyzji.
Rodzaje zaproszeń:
 
  •     Pobytowe łączące noclegi w hotelu i relaks w SPA
  •     SPA & Wellness w Klimacie Morza Martwego (seanse w kompleksie saun i łaźni oraz w basenie solankowym połączone z masażami i innymi zabiegami na ciało i twarz)
  •     Zabiegi Wellness & SPA (zaproszenie na konkretny zabieg lub pakiet zabiegów o określonej wartości kwotowej)
  •     Pobyty okolicznościowe (np. Dzień Kobiet, Walentynki, Wielkanoc, rocznica ślubu)
  •     Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania zaproszenia podczas jednej lub kilku wizyt w naszym hotelu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kompleksu Unitral
  • Jak wszyscy wiemy, zdrowie jest podstawą dobrego samopoczucia. Więc może wykorzystać fantastyczną pogodę i nabrać sił nad morzem?

  • Dla wszystkich tych, którzy latem nie będą mogli wypocząć, a potrzebują chwili wytchnienia proponujemy pobyt w naszym hotelu. Pogoda sprzyja długim spacerom, zabiegi z pewnością przyniosą ulgę a relaks w naszym SPA będzie świetnym uzupełnieniem "terapii relaksacyjnej".

  • Ten wyjątkowy dzień wymaga szczególnej oprawy. Jak co roku przygotowaliśmy specjalny pakiet na tą właśnie okazję. Zapraszamy do skorzystania z możliwości przygotowania spersonalizowanego zaproszenia na relaks w naszym Hotelu.

  • To będą wyjątkowe wakacje. Co tydzień gościć będziemy w innym kraju świata. Będziecie mogli zasmakować zabiegów nasyconych tamtejszymi zapachami, zakosztować tamtejszej kuchni, nauczyć się tańczyć lokalnych rytmach, a dzieci w sali zabaw przeniosą się do Rosji, Francji, USA.... i jeszcze dalej.