POKOJE 3*

POKOJE W CZĘŚCI 3*

Wnętrza w części trzygwiazdkowej są przytulne, wygodne, odpowiednio przystosowane zarówno do dłuższego, jak i krótszego weekendowego wypoczynku. W pokojach dostępny jest bezpłatny internet. Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje rodzinne typu Suite, zaprojektowane z myślą o rodzicach przyjeżdżających na wczasy z dziećmi.

 

 • Pokój jednoosobowy w Hotelu Unitral w Mielnie

  Pokój jednoosobowy – to wygodnie urządzony i elegancki pokój dla wypoczynku jednej osoby. Wyposażony jest w telefon, posiada łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki). W tym standardzie posiadamy 27 pokoi.

 • Pokój dwuosobowy standard w Hotelu Unitral w Mielnie

  Pokój dwuosobowy standard – to przytulny i wygodnie urządzony pokój dla dwóch osób. Wyposażony jest w telefon, dwa pojedyncze łóżka, bez możliwości złączenia oraz łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki).

  W tym standardzie posiadamy 52 pokoje.

 • Pokój dwuosobowy standard plus w Hotelu Unitral w Mielnie

  Pokój dwuosobowy standard plus – to przestronny pokój, umożliwiający wygodny wypoczynek we dwoje. Wyposażony jest w telefon, Internet, posiada łazienkę z prysznicem – przystosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka (bez możliwości złączenia). Wszystkie pokoje posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki).

  W tym standardzie posiadamy 11 pokoi.

 • Pokój dwuosobowy LUX w Hotelu Unitral w Mielnie

  Pokój dwuosobowy Lux – to elegancki i wygodny pokój dla dwojga. Wyposażony jest w telefon, garderobę i łazienkę z prysznicem. W pokoju znajdują się dwa łóżka jednoosobowe (istnieje możliwość złączenia) oraz dodatkowo rozkładana sofa. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki).
  W tym standardzie posiadamy 6 pokoi.

 • Pokój dwuosobowy SUITE w Hotelu Unitral w Mielnie

  Dwuosobowy SUITE– to bardzo wygodny i przestronny pokój. Posiada wydzieloną cześć wypoczynkową i sypialnię. W apartamencie znajduje się łoże małżeńskie, łóżko pojedyncze i kanapa narożna. Wyposażony jest w telefon i łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki).
  W tym standardzie posiadamy 17 pokoi.