POKOJE 4*

POKOJE W CZĘŚCI 4*

Część czterogwiazdkowa Hotelu Unitral jest w pełni klimatyzowana z przestronnie i wygodnie urządzonymi 49 pokojami. Goście mogą korzystać z nieodpłatnych sejfów i dostępu do internetu. W tej części dysponujemy 49 pokojami dwuosobowymi oraz Suite.

 

  • Apartament Morski w Hotelu Unitral w Mielnie

    Dwuosobowy APARTAMENT MORSKI – to luksusowy i przestronny apartament, zapewniający pełny komfort i wygodę. Idealny dla osób ceniących wypoczynek na najwyższym poziomie. Apartament składa się z eleganckiego pokoju wypoczynkowego, przytulnej sypialni oraz bardzo wygodnej łazienki z wanną i prysznicem. Wyposażony jest w telefon, klimatyzację, sejf, lodówkę, Internet, suszarkę do włosów i płaszcz kąpielowy. W pokoju do dyspozycji Gości pozostaje również bezpłatna woda mineralna oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki). Posiadamy jeden apartament morski.

  • Pokój dwuosobowy Suite w Hotelu Unitral w Mielnie

    Dwuosobowy SUITE– to nowoczesny, komfortowo wyposażony pokój z łazienką z prysznicem. Apartament składa się z części wypoczynkowej i sypialni. Wyposażony jest w telefon, klimatyzację, sejf, czajnik, lodówkę, Internet, suszarkę do włosów i płaszcz kąpielowy. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki). W tym standardzie posiadamy 6 pokoi.

  • Czterogwiazdkowy pokój dwuosobowy w Hotelu Unitral w Mielnie

    Pokój dwuosobowy – to przestronny i wygodny pokój z łazienką z prysznicem. Urządzony w nowoczesnej stylistyce i stonowanych kolorach. Wyposażony jest w telefon, klimatyzację, sejf, lodówkę, Internet, suszarkę do włosów i płaszcz kąpielowy. Wszystkie pokoje w tym standardzie posiadają balkony z meblami do wypoczynku oraz sprzęt plażowy (parawan i leżaki). W tym standardzie posiadamy 42 pokoje.