RESTAURACJA

W Eleganckim przestronnym  wnętrzu, z dyskretną i nienaganną obsługą będą mogli Państwo rozkoszować się wyśmienitą polską kuchnią. 

Nasz Szef kuchni to wybitny czarodziej smaków. W zależności od pory roku tworzy sezonowe menu.

  • Chłodnik z rabarbaru      
  • Dyniową zupę z pomidorkami       
  • Wiosenną zupę szczawiową z przepiórczym jajkiem
  • Pieczony filet halibuta z sosem jagodowo-pieprzowym i młodziutką marchewką 
  • Delikatne pierogi nadziewane kurkami z naszych lasów

Nie zapominamy też o naszych Najmłodszych Gościach. Oferujemy specjalne menu dziecięce z ich ulubionymi daniami. W oczekiwaniu na posiłek Dzieci znajdą kącik do zabawy z krzyżówkami, malowankami i zagadkami.

Kuchnia w Medical SPA Unitral jest bogata w owoce i warzywa pochodzące z ekologicznych upraw, a jej dopełnieniem są przygotowywane każdego roku wyśmienite domowe przetwory konfitury, dżemy, kompoty z rabarbaru i z jabłek, dynie w occie.

W Restauracji możemy gościć do 220 osób.

Podejmujemy tu śniadaniami w godz. 8:00 – 11:00, lunchem w godz. 13:00-15:00 i obiado-kolacjami w godz. 17:30-19:30 w formie bufetów szwedzkich.

Restauracja słynie z obfitości i różnorodności podawanych  potraw. Dla urozmaicenia proponujemy, jako uzupełnienie tradycyjnego bufetu, tradycyjne potrawy z kuchni świata.

 

*W trosce o wygodę naszych Gości zmieniliśmy godziny posiłków: śniadania 8:00 - 11:00, lunch 13:00 - 15:00, obiadokolacje 17:30 - 19:30.

 

Do Restauracji zapraszamy od godz.8:00 do 21:00.