Rodzinne SPA

  • Rodzinne SPA

    Rodzinne SPA

Niezwykle rozbudowana strefa SPA, na którą składają się m. in. basen z wodą morską, sauny i łaźnie, jest wizytówką hotelu Unitral. Codzienne w wyznaczonych godzinach oddajemy naszą strefę relaksu do dyspozycji rodziców i ich dzieci. Możliwość korzystania z rodzinnego SPA jest najlepszą zachętą do tego, aby – decydując się na wczasy z dzieckiem nad morzem – wybrać nasz hotel.

 
Dysponujemy jednym z najlepszych SPA nad morzem. Jesteśmy przekonani, że to idealne miejsce na rodzinne wakacje. Każdego dnia, między godziną 10.00 a 13.00, nasz basen solankowy, sauny i łaźnie są zarezerwowane wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Pilnujemy tego, aby w saunach panowały umiarkowane temperatury, dzięki czemu dzieci wspólnie z rodzicami mogą delektować się saunowaniem. Mogą też pod czujnym okiem rodziców spróbować kąpieli w solankowym basenie. Zapraszamy na wakacje do hotelu przyjaznego rodzinie!
 

Rodzinne SPA - cennik

 
Zapraszamy codziennie w godz: 10:00 - 13:00
• 1 osoba dorosła + 1 dziecko - 59zł
• 2 osoby dorosłe + 1 dziecko - 108zł
• 2 osoby dorosłe + 2 dzieci - 118zł
• 1 osoba dorosła + 2 dzieci - 77zł
 
/dzieci w wieku od 6 do 15 lat/
 
Uwaga: Dzieci poniżej piętnastego roku życia mogą korzystać z kompleksu wyłącznie w towarzystwie prawnego opiekuna oraz podczas trwania usługi pn. „Rodzinne SPA”.
  

Zapraszamy również wszystkie rodziny z dziećmi do skorzystania z nowej oferty pakietowej

UNI FUN DAY czyli Rodzinne niedziele w Hotelu Unitral

która łączy rodzinny relaks w kompleksie SPA w klimacie Morza Martwego ze wspólnym obiadem w hotelowej restauracji >>>