SPA & Wellness

  • SPA & Wellness

    SPA & Wellness

W SPA & Wellness odkryją Państwo czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Już w krótkim czasie można tu osiągnąć równowagę ciała i duszy w atmosferze wyjątkowego komfortu. Najnowocześniejsze w Polsce centrum SPA opiera się na czynnikach terapeutycznych wody, słońca, powietrza i cennych właściwościach błota. Na powierzchni 1600m2 stworzony został unikalny i prawdziwy Klimat Morza Martwego.

 

Pierwszy w Polsce basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15% to prawdziwa rewolucja w zabiegach upiększających i zdrowotnych, która prowadzona jest tylko w Hotelu Medical SPA Unitral w Mielnie. Kąpiele doskonale poprawiają nasz wygląd. Słona woda nawilża skórę, oczyszcza ją oraz odżywia. Sprawia, że staje się gładka, miękka, elastyczna i jędrna. Opóźniają się także procesy starzenia skóry, a cellulit znika. Tak wysokie zasolenie naturalną solą z Morza Martwego sprawia, że pobyt w basenie to unoszenie się na powierzchni wody i nieskrępowany relaks w stanie nieważkości. Jest to również idealne miejsce dla osób, które obawiają się wody i dotychczas nie nauczyły się pływać.

 

Znajduje się tutaj również kompleks saun i łaźni, na który składają się biosauna, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi wewnętrzne w kamiennej grocie oraz misy do kąpieli stóp. Każda z saun zapewnia intymność i doskonałe warunki relaksu. Zalety tego miejsca podkreślają: nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka i piękna aranżacja. Wszystko to tworzy niezwykły, zmysłowy nastrój. W obrębie tej strefy znajduje się też miejsce do wypoczynku oraz bar serwujący soki ze świeżo wyciśniętych owoców i aromatyczną herbatę.

 

Oferujemy Państwu również pokój konsultacji, w którym dobieramy indywidualne programy pobytu, recepcję SPA oraz strefę wellness - czyli 14 gabinetów tematycznych.

 

Elegancki wystrój, oryginalne elementy wykończenia oraz przemyślana architektura sprawiają, że każdy z gabinetów wyróżnia się innym klimatem. Przekłada się to na poczucie najwyższego standardu, komfortu i luksusu.

 

Swoim Gościom oferujemy 8 pokoi do zabiegów oraz BEAUTY SALON: 3 oddzielne gabinety do manicure, pedicure i kosmetyki twarzy, których wyposażenie budzi poczucie bezpieczeństwa i pomaga się zrelaksować.

 

Pokoje do masażu inspirowane są tradycyjnymi trendami z Dalekiego Wschodu. Nie brakuje tu naturalnych materiałów jak drewno, kamień, czy żywa roślinność, a stonowane kolory wszystkich wnętrz pomagają w wyciszeniu i pełnym uczestnictwie w holistycznej relaksacji.

 

Oferujemy wyszukane techniki orientalne, takie jak: Ajurweda, Shirodhara, Lomi Lomi, a także Rytuały Rassul, czy Hammam. Szczególną rolę odgrywają masaże twarzy i głowy, które mają przywrócić równowagę nie tylko ciała, ale także ducha i umysłu. W bogatej ofercie znajdują się maski błotne i terapie ciepłymi kamieniami, masaże klasyczne i wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy.

 

Możecie także Państwo skorzystać z relaksujących seansów Dla Dwojga w specjalnej strefie. Znajduje się tutaj pokój z wannami do romantycznych kąpieli, połączony z miejscem do masaży lub innych zabiegów dla dwóch osób oraz łaźnia błotna.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są z właściwą oprawą. Dobieramy odpowiednią muzykę, nutki zapachowe i wystrój gabinetów. Pojawiają się w nich żywe kwiaty, owoce, zapalone świece. Ta kompozycja zmysłowych elementów stanowi nieodzowną mozaikę całości naszej oferty i sprawia, że Rytuały przynoszą spodziewany i głęboki efekt.

 

 

SPA czynne codziennie w godz.: 10:00 - 22:00
Wszelkich informacji udziela recepcja SPA:
 
Rodzinne SPA - zapraszamy codziennie w godz.: 10:00 do 13:00
1 osoba dorosła + 1 dziecko - 59zł
2 osoby dorosłe + 1 dziecko - 108zł
2 osoby dorosłe + 2 dzieci - 118zł
1 osoba dorosła + 2 dzieci - 77zł
/dzieci w wieku od 6 do 15 lat/