STREFA HAMMAM

  • STREFA HAMMAM

    STREFA HAMMAM

 

Cennik:

 

HAMMAM   /160zł/ do 45 min

To tradycyjny turecki ceremoniał pielęgnacji i oczyszczania ciała pianą pozyskaną z mydła z czarnych oliwek. Zabieg wykonywany na ekskluzywnym podgrzewanym kamiennym stole. Na zakończenie na ciało nakładany jest odżywczy balsam z masłem shea.

 

HAMMAM dla Dwojga   /295zł/ do 100 min

 Dopełnieniem zabiegu dla dwojga jest poczęstunek w postaci aromatycznej herbaty oraz zdrowych przekąsek.

 

ŁAŹNIA RASUL z glinkami znad Morza Martwego   /230zł/ do 60 min

Orientalna ceremonia, będąca połączeniem pielęgnacji ciała sześcioma rodzajami glinek,  zawierających minerały z Morza Martwego z rozgrzewającym seansem w łaźni parowej. Zabieg działa detoksykująco oraz nawilżająco na skórę.

ŁAŹNIA RASUL z glinkami znad Morza Martwego dla Dwojga   /335zł/ do 60 min

 

ŁAŹNIA RASUL z maską borowinową   /160zł/ do 60 min

To wyjątkowe połączenie trzech programów w orientalnej łaźni Rasul z borowinową pielęgnacją ciała bogatą w fitohormony, aminokwasy i związki fenolowe. Borowina, zwana „czarnym złotem”,  ma działanie ochronne, regenerujące i odmładzające, a także antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające.

ŁAŹNIA RASUL z maską borowinową dla Dwojga   /250zł/ do 60 min

 

RASUL I HAMMAM   /315zł/ do 100 min

Wyjątkowy turecki ceremoniał oczyszczania ciała pianą wykonywany na kamiennym stole Hammam. Kolejnym etapem zabiegu jest naniesienie na ciało sześciu rodzajów glinek z Morza Martwego i odbycie seansu w łaźni Rassul. Zabieg działa detoksykująco oraz ujędrniająco na skórę.

RASUL I HAMMAM DLA DWOJGA   /440zł/ do 110 min

 
 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.