STREFA MAMY I DZIECKA

  • STREFA MAMY I DZIECKA

    STREFA MAMY I DZIECKA

 

Cennik masaży:

 

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY 

  /95zł/ - do 30 min   lub   /145zł/ - do 60 min

Masaż dla kobiet w ciąży jest alternatywną formą terapii bólu powstałego na wskutek przeciążeń. Specjalnie dobrane, bezpieczne techniki pozwalają usuwać napięcia mięśni pleców, szyi i barków. Masaż ma także charakter pielęgnacyjny, poprawia elastyczność skóry co zapobiega powstawaniu rozstępów oraz usprawnia przepływ chłonki,  dzięki czemu widocznie niweluje obrzęki.

 

 MASAŻ SHANTALA DLA NOWORODKÓW   /95zł/ - do 35 min 

 

INDYWIDUALNA NAUKA MASAŻU SHANTALA   /160zł/ - do 60 min

Masaż Shantala to starożytna technika masażu niemowląt oraz dzieci. Regularne masowanie pozytywnie wpływa na dziecko oraz matkę wzmacniając ich więź duchową. Dziecko w trakcie masażu wycisza się i rozluźnia. W trakcie masowania usprawnia się perystaltykę jelit, jest więc dobrodziejstwem dla dzieci z częstymi kolkami, dotlenia tkankę mięśniową, uspokaja i wycisza oraz wspomaga prawidłowy rozwój psychomotoryczny. Masaż wykonywany na dziecku w towarzystwie rodzica.

 
 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.