SZCZYPTA ORIENTU

  • Masaż bambusem

    Masaż bambusem

 

Cennik zabiegów orientalnych:

 

INDONESIAN THERAPY /250zł/ do 100 min   lub   /340 zł/ do 130 min

To starożytny masaż, który czerpiąc z wpływów medycyny chińskiej i indyjskiej, stał się istotnym elementem indonezyjskiego systemu uzdrawiania. Ta kompleksowa terapia wykorzystuje różnorodne techniki oddziaływania dłońmi. Ruchy osoby wykonującej masaż są naprzemiennie: silne i powolne, energiczne i subtelne. Olejki eteryczne użyte podczas masażu mają działanie głęboko relaksacyjne.

 

LOMI LOMI  /240zł/ do 90 min

Zabieg ten jest opisywany jako „…dotyk łapy zadowolonego kota...”. To wyjątkowy masaż całego ciała wykonywany w pogodnym rytmie polinezyjski pieśni, przy użyciu zarówno dłoni jak i przedramion, zwiększając tym samym uczucie błogości i ukojenia. Lomi Lomi  działa relaksująco na mięśnie,  usuwa wewnętrzne blokady i subtelnie odpręża. 

 

BAMBOO MASSAGE /215zł/ do 75 min   lub   /85zł/ do 30 min      

To orientalny, głęboko energetyzujący masaż z  wykorzystaniem oleju kokosowego i pałeczek bambusowych.  Masaż, znakomicie wspomaga modelowanie i ujędrnianie skóry ciała.

 

BENESSERE   /170zł/ do 60 min

Nazwa ta oznacza „dobrobyt”. Ten wyjątkowy masaż całego ciała opiera się na specjalnie dobranych ruchach, które przenoszą w stan błogiego odprężenia. Płynne głaskanie, rytmiczne uciski i chwyty,  wykonywane przy  dźwiękach wyjątkowej muzyki, tworzą subtelną harmonię zarówno ciała jak i ducha.

 

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI 

Plecy, barki i twarz  /125 zł/ do 50 min

Całe ciało    /210zł/ do 90 min

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednią techniką masażu jest zbawienne dla  ciała i umysłu. To doskonały sposób na wytchnienie i łagodną regenerację całego organizmu. Zabieg w cudowny sposób ogrzewa i odpręża nasze ciało.

 

REFLEKSOLOGIA   /100zł/ do 50 min

To leczniczy i głęboko relaksujący masaż stóp. To znana i naturalna metoda lecznicza dla całego organizmu, która w sposób holistyczny wspiera ciało w procesach samoleczenia.

 

TAJSKI MASAŻ STÓP   /100zł/ do 50 min

Intensywny masaż stóp pozwalający usunąć napięcie i wrażenie "ciężkości nóg". Wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen i usprawnia krążenie.

 

ŚWIECOWANIE USZU   /65zł/ do 30 min

Zabieg oczyszczający uszy z woskowiny i innych zanieczyszczeń, pomocny w leczeniu takich przypadłości jak: katar sienny, bóle głowy, zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa a także przeziębienia, grypy czy szumów usznych.

 
 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.