Unitral , Mielno

Termy w klimacie Morza Martwego

Basen Solankowy

Jedyny w Polsce prawdziwy basen solankowy zasolony naturalną solą z Jordanii, to najcenniejsza perełka naszego kompleksu. Zasolenie wody sięgające do 15%  pozwala unosić się na jej tafli dokładnie tak jak w Morzu Martwym, przy dźwiękach relaksującej muzyki, w otoczeniu ferii kolorowych świateł.

Czytaj więcej

Basen Rekreacyjny

Decydując się na Day SPA nad morzem lub dłuższy wypoczynek w Medical SPA Unitral, mają Państwo zapewnioną możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, łaźni parowej oraz jacuzzi. To jedna z wielu atrakcji dostępnych w naszym hotelu, pozwalająca na relaks, aktywność i organizację czasu niezależnie od pogody. W godzinach otwarcia kompleksu rekreacyjnego mogą Państwo korzystać z niego bez ograniczeń.

Czytaj więcej

Świat Saun i Łaźni

Zapraszamy Cię do zaczarowanego świata saun i łaźni. Zaznaj zbawiennego dla zdrowia działania naprzemiennych gorących i chłodzących kąpieli. Przyświecał nam jeden cel: miało to być miejsce odpoczynku i głębokiego relaksu, w którym ciało odpoczywa i napełnia energią. Połączyliśmy bogactwo dwóch tradycji: starożytnych łaźni rzymskich oraz znanych od wieków zalet kąpieli w Morzu Martwym.

Czytaj więcej

Grota solna

Wypoczynek w otoczeniu naturalnych brył soli, ociekających solanką gałązek tarniny i refleksyjnej muzyki. Panujący tu mikroklimat, dzięki tężni solankowej pomaga w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, nadciśnienia tętniczego i alergii. Niepowtarzalny klimat tego miejsca poprawia odporność i witalność oraz likwiduje zmęczenie.

Czytaj więcej

Day Spa i rodzinne promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi ofertami.

Czytaj więcej

 

Cennik Term w Klimacie Morza Martwego

Zawarte są tu wszystkie niezbędne informacje dla osób, które odwiedzą nasze SPA.

Czytaj więcej

Vip Spa

Wieczór panieński, kawalerski lub integracyjny w zupełnie innej odsłonie tylko w naszym SPA w klimacie Morza Martwego. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą dla wszystkich miłośników saunowania.

Czytaj więcej

Noce Saunowe - kalendarium

Stali bywalcy naszego SPA oraz Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w organizowanych cyklicznie nocach saunowych, z pewnością ucieszy kalendarium tychże imprez. Teraz z wyprzedzeniem możecie zarezerwować swój czas :-) Mamy nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie.

Czytaj więcej

07 Gru 22
08 Gru 22
rezerwuj online
pakiety pobytowe
newsletter