Unitral , Mielno
Gesichtsanwendungen

Gesichtsanwendungen

INTRACEUTICALS

do 75 Min. 495PLN

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą błyskawicznie odświeżyć swoją skórę i dodać jej  blasku.

Zaskakujące efekty uzyskujemy dzięki innowacyjnej metodzie infuzji składników leczniczych, oraz pielęgnacyjnych do skóry wykorzystującej tlen hiperbaryczny o wysokim stężeniu.

Zawarty w serum kwas hialuronowy występujący w dwóch postaciach: niskocząsteczkowej, która przenika do głębszych warstw skóry wraz z aktywnymi składnikami, i wielkocząsteczkowej, wiążącej wodę z otoczenia i utrzymującej w skórze odpowiedni poziom wilgotności w trakcie już jednego zabiegu otrzymujemy zadowalające i spektakularne efekty.

Już bezpośrednio po zabiegu można cieszyć się efektem gładkiej i sprężystej skóry, wolnej od drobnych zmarszczek.

Intraceuticals mocno dotlenia i nawilża skórę, dzięki czemu odzyskuje ona równowagę i witalność. Pomaga także w pozbyciu się zapalnych stanów trądzikowych oraz łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

ST PEN - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

do 60 Min. 350PLN

Rewitalizacja skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

KAVITATIONSPEELING

do 60 Min. 250PLN
Haut: neben der Reinigung erfährt die Haut durch die Ultraschallwellen eine Mikromassage. Die Elastizität des Gewebes bessert sich; ausgedehnte Poren ziehen sich zusammen.

OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDRO+

do 60 Min. 300PLN

Zabieg dogłębnego oczyszczania, wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Zabieg jest ezbolesny i bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.

ICON TIME - REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY

do 60 Min. 340PLN

Zabieg o wielokierunkowym działaniu, chroni zasoby młodości skóry. Przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszanym przez czynniki zewnętrzne i procesy miko-zapalne.

ICON TIME - ZAGĘSZCZAJĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY

do 60 Min. 340PLN

Chroni strukturę wspomagającą skórę i koryguje oznaki jej wieku poprzez działanie "wypełniające". Idealny dla wieku 40 lat i więcej oraz dla skóry dotknętej zmarszczkami i utratą napięcia.

ICON TIME - ANTY-STARZENIOWY

do 60 Min. 340PLN

Zabieg odnowy skóry. Regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowolnianiu jej funkcji metabolicznych. Idealny dla wieku od 50 lat i więcej.

ICON EYE

Ddo 30 Min. 200PLN

Innowacyjna kuracja przeznaczona dla skóry wokół oczu. Diamentowy kompleks wpływa na wygładzenie zmarszczek, redukcję cieni, rozjaśnienie oraz przyczynia się do powrotu spojrzenia penego blasku i świeżości.

PURE VITAMIN C

do 60 Min. 410PLN

Zabieg z witaminą C, neutralizujący wolne rodniki, pobudzający odnowę komórkową, stymulujący kolagen. Nadaje promienny wygląd i rozjaśnieniie skóry.

HAUTREINIGUNG - Gesicht

do 90 Min. 260PLN

HAUTREINIGUNG - Rücken

do 90 Min. 270PLN
27 September 23
28 September 23
Verfügberkeit prüfen Alle Angebote
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen