Unitral , Mielno

Hotel für Kinder

Hotel Przyjazny Dzieciom

Hotel Unitral to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Świetna sala zabaw i Rodzinne SPA dostępne są przez cały rok. Latem i w czasie ferii zimowych atrakcją są tygodnie tematyczne w których zabawy przygotowują znani polscy artyści. Rodzinna atmosfera sprawia, że nasz hotel dla dzieci wybierają kolejne pokolenia rodzin.

Organizujemy zabawę w basenie, sali fitness a także w strefie saun i łaźni. Nasz pomysł jest  prosty: maksimum zabawy w bezpiecznym miejscu tak aby nikt nie miał czasu na nudę. Radość dzieci i wypoczęci rodzice to nasza dewiza.

Zobacz więcej

Kids Spa

W naszym Hotelu dbamy również o naszych najmłodszych Gości. Nasza najnowsza oferta to zabiegi dedykowane naszym najmłodszym Gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na miano hotelu przyjaznego dzieciom i rodzinie.

Zobacz więcej

Atrakcje dla dzieci

Nauka pływania, animacje w sali zabaw *: kursy malarstwa, nauka tańca i karate, dyskoteki, konkursy. To w ogromnym skrócie atrakcje, które czekają na najmłodszych w naszym hotelu dla dzieci.

Zobacz więcej

* Podczas ferii zimowych oraz w okresie wakacyjnym odbywają się zajęcia z animatorami. 

07 Juni 23
08 Juni 23
Verfügberkeit prüfen Alle Angebote

VERFÜGBARKEIT PRÜFEN Online Buchung

Bei der Buchung über die Website erhalten Sie eine niedriegste Preisgarantie!
07 Juni 23
08 Juni 23
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen