Unitral , Mielno

Medical SPA

Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji

Medical SPA Unitral od wielu już lat słynie jako Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Posiadamy 12 gabinetów zabiegowych, które wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt. Schorzenia kręgosłupa, oddechowe czy kardiologiczne to tylko ułamek rodzajów leczenia i terapii, którymi się zajmujemy.

Uczestników turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych zachęcamy też do skorzystania z naszych zabiegów SPA nad morzem – pielęgnujących, odżywczych czy relaksujących.

Turnusy rehabilitacyjne


W trakcie trwania turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy masaży leczniczych, wykonywanych przez wysoce wykwalifikowanych masażystów i fizjoterapeutów. Ciekawą częścią oferty jest terapia manualna. Dysponujemy zapleczem przystosowanym do prowadzenia rehabilitacji indywidualnej. Podejmujemy się wykonania zabiegów z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, jak i neurologicznej. W tym pierwszym wypadku opieramy się na metodzie Robina McKenziego, koncepcjach medycyny ortopedycznej Jamesa Cyriax’a, PNF, neuromobilizacjach, a ponadto na koncepcji łańcuchów mięśniowo-powięziowych Thomasa Myers’a.

W przypadku zabiegów rehabilitacji neurologicznej korzystamy z metod PNF, Bobath - NDT. Uzupełnieniem zakresu działalności naszego Medical SPA są zabiegi w gabinecie elektroterapii (np. okłady borowinowe) i w gabinecie hydroterapii. Dzięki niezwykle szerokiemu spectrum możemy opracować indywidualny program leczenia, precyzyjnie dostosowany do konkretnych dolegliwości.

Czytaj więcej

 

Akupunktura

Gabinety lekarskie

Wysoki poziom usług oparty jest na doświadczeniu lekarzy specjalistów oraz na najnowszej generacji sprzęcie medycznym.

Czytaj więcej

Sala fitness i gimnastyki

07 Juni 23
08 Juni 23
Verfügberkeit prüfen Alle Angebote
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen