Unitral , Mielno

SPA an der Ostsee

ZABIEGI SPA & WELLNESS

Korzystając z naszych zabiegów SPA & Wellness odkryją Państwo, czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Zapewniamy, że już jedno- lub dwudniowy pobyt (Day SPA lub weekend SPA) w naszym hotelu pozwoli osiągnąć równowagę ciała i duszy, a także poczuć atmosferę wyjątkowego komfortu. Prowadzimy najnowocześniejsze centrum SPA w Polsce, którego działalność opiera się na czynnikach terapeutycznych wody, słońca, powietrza i cennych właściwościach błota. Dysponując powierzchnią 1600 m2, stworzyliśmy unikalny i prawdziwy Klimat Morza Martwego.
 
Nasza oferta nie ogranicza się do szerokiego wachlarza zabiegów SPA – organizujemy również turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne.
 
SPA nad morzem – szeroka oferta zabiegów

DAY SPA WELLNESS

Zapoznaj się ze zmysłową ofertą pakietów DAY SPA WELLNESS, poczuj zapach naturalnych olejków, ciepły blask świec i dotyk harmonii. Wyobraź sobie, jak wchodzisz w magiczny świat przyjemności, które dla Ciebie zaaranżowaliśmy. Wybierz z wachlarza możliwości i uczyń jeden z dni tym wyjątkowym.

Czytaj więcej

ZABIEGI WELLNESS & SPA

Przy dźwiękach kojącej muzyki traci się tutaj poczucie czasu. Dbałość o detale i piękne elementy dekoracyjne sprawia, że każdy z gabinetów ma inną atmosferę i charakter. Oferujemy naszym Gościom 10 gabinetów tematycznych wellness oraz 3 oddzielne gabinety do kosmetyki twarzy, manicure i pedicure. Nasza oferta to zarówno innowacyjne, jak i oparte na tradycjach, m.in. Dalekiego Wschodu, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaż, zabiegi wodne i niezwykłe rytuały

Czytaj więcej

GABINET KOSMETYCZNY

Kompleksowa oferta zabiegów w gabinecie kosmetycznym, oparta na bazie najwyższej jakości kosmetyków sprawi, że skóra twarzy i ciała nabierze młodzieńczego blasku. Specjalistyczne techniki masażu przywrócą jej jędrność i gładkość, a Ty podczas każdego z zabiegów doznasz stanu relaksu i odprężenia.

Czytaj więcej

SALON FRYZJERSKI

Miejsce, w którym dbamy o piękne i zdrowe włosy naszych Gości, stanowi idealne uzupełnienie bogatej oferty SPA & Wellness. Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich i profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej fryzury. Modelowanie, koloryzacja, tuszowanie siwych włosów, baleyage, trwała ondulacja, strzyżenie, upięcia i fryzury okolicznościowe, zabiegi regeneracyjne i pielęgnacyjne to tylko część naszej bogatej oferty. W salonie korzystamy z kosmetyków najwyższej jakości, które chronią włosy i zapewniają im piękny wygląd. Zawsze uwzględniamy indywidualne oczekiwania klienta, dobierając odpowiednią fryzurę, kolor włosów i kosmetyki do ich pielęgnacji.

Dzięki współpracy z takimi markami, jak Kemon, L’oreal i Goldwell gwarantujemy, że Państwa włosy będą piękne i zdrowe. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą salonu.

Czytaj więcej

07 Juni 23
08 Juni 23
Verfügberkeit prüfen Alle Angebote
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen