Unitral , Mielno

Atrakcje dla najmłodszych

Zajęcia w basenie rekreacyjnym

Na terenie Medical SPA Unitral znajduje się również basen rekreacyjny, który jest idealnym miejsce do zabawy dla naszych najmłodszych gości.  Ten kompleks rekreacyjny jest niewątpliwą atrakcją każdego pobytu pozwala na relaks i aktywność i niezależnie od pogody. W godzinach otwarcia, z basenu i towarzyszących mu atrakcji goście hotelowi mogą korzystać bezpłatnie bez ograniczeń.

Prowadzone są tutaj zajęcia nauki pływania dla dzieci. Kadrę stanowią profesjonaliści mający doskonały kontakt z najmłodszymi. Nasi instruktorzy prowadzą kursy zarówno dla dzieci jak i dla osób bardziej zaawansowanych, doskonalących swoje umiejętności.

Zobacz więcej

Sala Zabaw

Codziennie zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy w specjalnie przygotowanej sali  zabaw, w której czekają: suchy basen kulkowy, konstrukcja zabawowa (dwupoziomowy gąszcz lin, trampolin, oraz trapów, ruchomy most), gry planszowe, gry Xbox Kinect

Regulamin sali zabaw

Animacje

Tylko w Hotelu Unitral codziennie przez całe lato czeka mnóstwo atrakcji. Każdy tydzień lata to nowa atrakcja. Gwiazdy, znane z ekranów telewizyjnych, desek teatralnych oraz pierwszych stron gazet codziennie spotykają się z naszymi gośćmi podczas organizowanych przez siebie koncertów, wieczorów kabaretowych, live cooking i wielu innych spotkań podczas których każdy może z nimi porozmawiać, sfotografować się i po prostu cieszyć się ze wspólnych wakacji w naszym hotelu. 

Tylko u nas Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Marek Kaliszuk, Piotr Zelt, Izabela i Jose Torres, Magdalena Waligórska, Katarzyna Ankudowicz, Hanna Bakuła i wielu innych..

Menu dla małych smakoszy

W naszym dziecięcym menu znajdują się najbardziej lubiane potrawy, takie jak frytki, kolorowe naleśniki, racuchy z owocami i innymi przepysznymi dodatkami, czy też makaron z sosem bolońskim. Przez całe lato, kiedy restauracja przygotowuje śniadania i obiadokolacje, specjalnie na dzieci w porze lunchu czekać będą również pyszne zupy.

24 Sty 22
25 Sty 22
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
24 Sty 22
25 Sty 22
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij