Unitral , Mielno

Spa on the sea

ZABIEGI SPA & WELLNESS

Korzystając z naszych zabiegów SPA & Wellness odkryją Państwo, czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Zapewniamy, że już jedno- lub dwudniowy pobyt (Day SPA lub weekend SPA) w naszym hotelu pozwoli osiągnąć równowagę ciała i duszy, a także poczuć atmosferę wyjątkowego komfortu. Prowadzimy najnowocześniejsze centrum SPA w Polsce, którego działalność opiera się na czynnikach terapeutycznych wody, słońca, powietrza i cennych właściwościach błota. Dysponując powierzchnią 1600 m2, stworzyliśmy unikalny i prawdziwy Klimat Morza Martwego.
 
Nasza oferta nie ogranicza się do szerokiego wachlarza zabiegów SPA – organizujemy również turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne.
 
SPA nad morzem – szeroka oferta zabiegów

DAY SPA WELLNESS

Zapoznaj się ze zmysłową ofertą pakietów DAY SPA WELLNESS, poczuj zapach naturalnych olejków, ciepły blask świec i dotyk harmonii. Wyobraź sobie, jak wchodzisz w magiczny świat przyjemności, które dla Ciebie zaaranżowaliśmy. Wybierz z wachlarza możliwości i uczyń jeden z dni tym wyjątkowym.

Czytaj więcej

ZABIEGI WELLNESS & SPA

Przy dźwiękach kojącej muzyki traci się tutaj poczucie czasu. Dbałość o detale i piękne elementy dekoracyjne sprawia, że każdy z gabinetów ma inną atmosferę i charakter. Oferujemy naszym Gościom 10 gabinetów tematycznych wellness oraz 3 oddzielne gabinety do kosmetyki twarzy, manicure i pedicure. Nasza oferta to zarówno innowacyjne, jak i oparte na tradycjach, m.in. Dalekiego Wschodu, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaż, zabiegi wodne i niezwykłe rytuały

Czytaj więcej

GABINET KOSMETYCZNY

Kompleksowa oferta zabiegów w gabinecie kosmetycznym, oparta na bazie najwyższej jakości kosmetyków sprawi, że skóra twarzy i ciała nabierze młodzieńczego blasku. Specjalistyczne techniki masażu przywrócą jej jędrność i gładkość, a Ty podczas każdego z zabiegów doznasz stanu relaksu i odprężenia.

Czytaj więcej

SALON FRYZJERSKI

Miejsce, w którym dbamy o piękne i zdrowe włosy naszych Gości, stanowi idealne uzupełnienie bogatej oferty SPA & Wellness. Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich i profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej fryzury. Modelowanie, koloryzacja, tuszowanie siwych włosów, baleyage, trwała ondulacja, strzyżenie, upięcia i fryzury okolicznościowe, zabiegi regeneracyjne i pielęgnacyjne to tylko część naszej bogatej oferty. W salonie korzystamy z kosmetyków najwyższej jakości, które chronią włosy i zapewniają im piękny wygląd. Zawsze uwzględniamy indywidualne oczekiwania klienta, dobierając odpowiednią fryzurę, kolor włosów i kosmetyki do ich pielęgnacji.

Dzięki współpracy z takimi markami, jak Kemon, L’oreal i Goldwell gwarantujemy, że Państwa włosy będą piękne i zdrowe. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą salonu.

Czytaj więcej

27 SEP 23
28 SEP 23
CHECK THE AVAILABILITY Check offers
newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close