Unitral , Mielno
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

SKINSHOOTER CLINICAL CARE

do 50 min 265zł

Zabieg mezoterapii bezigłowej z użyciem serum z linii Clinical Care cechuje wysoka koncentracja składników aktywnych. Indywidualnie skomponowane substancje czynne każdego z 6 rodzajów serum oddziałują nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry, ale przede wszystkim na ich przyczynę.

ASA PEEL

do 50 min 305zł

Kuracja zawierająca wysoką dawkę preparatów z kwasów owocowych służących do intensywnego wygładzenia skóry dojrzałej z licznymi zmarszczkami i przebarwieniami.

PERFECTION - WITAMINOWE NAPIĘCIE

do 50 min 265zł

Trójfazowy zabieg przeciw-utleniający, z dużą koncentracją biotyny i witaminy C.

MIRACLE LIFTING

do 50 min 265zł

Zabieg liftingujący, idealny dla skóry dojrzałej z licznymi zmarszczkami. Zawiera cenne składniki, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny i wzmacniają napięcie i nawilżenie skóry. Rozproszone drobinki złota kamuflują nieregularności skóry dając natychmiastowy efekt wygładzający i redukujący zmarszczki.

HYDRA PLUS

do 50 min 265zł

Zabieg nawilżający polegający na doprowadzeniu potrójnego kompleksu nawilżającego do głębokich warstw naskórka. Chroni przed utratą wilgotności i wyrównuje niedobory wody w głębszych warstwach skóry. Zastosowanie w masce Effect Mask najwyższego możliwego stężenia witaminy A, wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu, aktywność enzymów oraz wspiera mechanizmy naprawcze skóry. Zabieg doskonale regeneruje skórę uszkodzoną przez promienie słoneczne oraz zmniejsza uczucie jej napięcia.

CAVIAR POWER

do 50 min 275zł

Skuteczna terapia przeciwstarzeniowa, polecana szczególnie dla skóry suchej, dojrzałej, wymagającej regeneracji. Kompleks z kawioru i naturalne biopeptydy pobudzają metabolizm komórek i dają zmęczonej strukturze skóry impuls do przywrócenia elastyczności. Działa odżywczo i odmładzająco.

SKIN COUPEROSE

do 50 min 265zł

Zabieg wzmacniający dedykowany cerom naczyniowym. Linia Immun została stworzona jako system pielęgnacyjny dla wzmocnienia funkcji obronnych skóry. Tłuszcz z afrykańskiego masłosza popularnie zwany masłem shea, obecny w masce Anti Stress Cream Mask zaopatruje skórę w kwasy tłuszczowe, które są niemal identyczne z kwasami tłuszczowymi znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka. Dlatego shea jest tak doskonale tolerowane i wchłaniane przez skórę. Ponadto zawiera w sobie związki kojące skórę, gojące podrażnienia i likwidujące stany zapalne. Zabieg powoduje wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i widoczne złagodzenie rumienia.

EXPRESS LIFT

do 40 min 170zł

Błyskawiczny zabieg liftingujący, opiera się na specjalnej technice masażu opracowanej przez firmę KLAPP COSMETICS. Jego dwukierunkowe działanie poprawia kondycję mięśni twarzy, szyi i dekoltu, pobudzając mikrokrążenie i usprawniając przepływ limfy. Zawarty w ampułce Matrixyl® pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz napina skórę. Kwas hialuronowy w postaci Nano-Retard pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.

PEELING KAWITACYJNY

do 60 min 220zł

Oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

MIKRODERMABRAZJA - Twarz

do 50 min 210zł

MIKRODERMABRAZJA - Twarz + szyja + dekolt

do 60 min 240zł

OCZYSZCZANIE - Twarz

do 90 min 220zł

OCZYSZCZANIE - Plecy

do 90 min 220zł

LIFTING TWARZY

do 50 min 200zł

Wyjątkowy zabieg z aktywnym wykorzystaniem radiofrekwencji.

27 FEB 21
28 FEB 21
CHECK THE AVAILABILITY
Check offers
newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close