Unitral , Mielno

Hotel dla dzieci

Hotel Przyjazny Dzieciom

Hotel Unitral to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Świetna sala zabaw i Rodzinne SPA dostępne są przez cały rok. Latem i w czasie ferii zimowych atrakcją są tygodnie tematyczne w których zabawy przygotowują znani polscy artyści. Rodzinna atmosfera sprawia, że nasz hotel dla dzieci wybierają kolejne pokolenia rodzin.

Organizujemy zabawę w basenie, sali fitness i ogrodzie a także w strefie saun i łaźni. Nasz pomysł jest  prosty: maksimum zabawy w bezpiecznym miejscu tak aby nikt nie miał czasu na nudę. Radość dzieci i wypoczęci rodzice to nasza dewiza.

Zobacz więcej

Kids Spa

W naszym Hotelu dbamy również o naszych najmłodszych Gości. Nasza najnowsza oferta to zabiegi dedykowane naszym najmłodszym Gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na miano hotelu przyjaznego dzieciom i rodzinie.

Zobacz więcej

Atrakcje dla dzieci

Nauka pływania, animacje w sali zabaw "Piracka Wyspa", latem: kursy malarstwa, nauka tańca i karate, dyskoteki, konkursy. To w ogromnym skrócie atrakcje, które czekają na najmłodszych w naszym hotelu dla dzieci.

Zobacz więcej

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
20 Sty 20
21 Sty 20
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij