Unitral , Mielno

Sala fitness i gimnastyki

Sala fitness

Zapraszamy Państwa do naszej profesjonalnej sali fitness. Aby zapewnić naszym Gościom najlepsze warunki do ćwiczeń i relaksu sala została wyposażona w profesjonalne urządzenia firmy MATRIX®.

Zapraszamy na indywidualne treningi pod okiem rehabilitanta, zajęcia jogi, a także na kinezyterapię będącą niezbędnym elementem zabiegów w kriokomorze. Ćwiczenia odbywają się na rowerach treningowych, stepperze, orbitrekach eliptycznych, ergometrach poziomych lub bieżni treningowej.

To kolejne miejsce w naszym hotelu, które pozwoli Państwu ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas.

Gimnastyki

Porcja zdrowego ruchu pod okiem doświadczonego instruktora. W ofercie posiadamy popularną na całym świecie gimnastykę w wodzie, nordic walking, rehabilitację indywidualną. Zapraszamy również do przyjazdu na wczasy z dziećmi – dla najmłodszych organizujemy kursy pływania z możliwością otrzymania karty pływackiej.

Nordic walking

Osoby lubiące aktywny wypoczynek, oprócz korzystania z basenu, sali fitness, zapraszamy na spacery z kijami Nordic Walking, bądź rowerową przejażdżkę. Coraz popularniejszą formę aktywności, jaką staje się właśnie Nordic Walking – umilą Państwu malownicze tereny i krajobrazy Mielna i okolic. Spacery mogą również zostać potraktowane jako forma rehabilitacji, każdej z wycieczek w teren będzie wówczas towarzyszył doświadczony instruktor, dbający o Państwa zdrowie i komfort.

Cennik:

  • NORDIC WALKING: marsz z kijkami oraz instruktorem - 15zł / ca. 60 min
  • WYPOŻYCZENIE KIJKÓW DO NORDIC WALKING - 7zł / 1 dzień

Joga

Zapraszamy na zajęcia „GIMNASTYKA - JOGA - ZDROWIE I HARMONIA”. Joga to wyjątkowy sposób na zdrowe, smukłe ciało oraz wyciszenie emocji po ciężkim dniu. 

  • Każdy wtorek i piątek w godz.: 17:30 - 18:30
  • Cena pojedynczego wejścia 25 zł/60 min, karnet 8 wejść - tylko 130 zł!

Zajęcia prowadzi:Bożena Janicka - certyfikowany instruktor jogi

Zapisy przyjmuje Recepcja SPA Unitral pod nr. 94 31 68 30094 31 68 300 lub 370 lub mailem: rehabilitacja@unitral.pl

"Panuje błędna opinia, że jogę ćwiczyć mogą tylko osoby wysportowane i "rozciągnięte". Tymczasem,w rzeczywistości najwięcej korzyści z jogi czerpią ci, którym wyraźnie tych cech brakuje."  Bożena  Janicka

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
19 Paź 19
20 Paź 19
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij