Unitral , Mielno
BODY BLAST FIT – POPRAW JAKOŚĆ ŻYCIA

BODY BLAST FIT – POPRAW JAKOŚĆ ŻYCIA

7 nocy
FB - Pełne wyżywienie
między 05.01.19 a 05.01.20
Zarezerwuj ofertę
od 202 /os./noc
sprawdź dostępność

Akceptowane metody płatności

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie płatności są szyfrowane bezpieczne protokołem SSL 256
Przyjazd 15:00
Wyjazd 12:00
BODY BLAST FIT – POPRAW JAKOŚĆ ŻYCIA

Program opracowany przez naszych specjalistów różni się od podobnych ofert znajdujących się obecnie na rynku. Nie opiera się wyłącznie na diecie i zabiegach, ale jest połączeniem racjonalnego żywienia z programem Cross Fit.

Co to takiego Cross Fit? To z jednej strony system treningu siłowo kondycyjnego, używanego w jednostkach specjalnych, policji czy wojsku a z drugiej ćwiczenia skierowane dla absolutnych amatorów aż po osoby po zawałach serca. To uniwersalny program odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej czy doświadczenia.

Wszyscy mogą ćwiczyć tak samo, jedyną różnicą w treningu jest obciążenie, intensywność oraz ilość powtórzeń!!!

Cross Fit pomaga budować jednocześnie wiele cech motorycznych takich jak siła, wytrzymałość, gibkość, równowaga, koordynacja i szybkość. Główna zaleta? Bardzo szybkie efekty i brak monotonii treningowej.

Dzięki połączeniu programu dietetycznego z zajęciami Cross Fit pod okiem wykwalifikowanego instruktora, zgubisz zbędne kilogramy, nabierzesz sił, poprawisz wydolność, wzmocnisz serce, wzrośnie Twoja wydolność oddechowa.

Nie tylko unikniesz efektu jojo, ale również na własne oczy będziesz mógł się przekonać jakie zmiany zaszły w Twoim organizmie.

Cena zawiera:

 • 7 noclegów
 • Bezpłatne korzystanie z basenu rekreacyjnego z łaźnią parową i jacuzzi
 • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki według ustalonej diety)
 • Program FITNESS:
 • - konsultacja w celu określenia stanu zdrowia,

  - w dniu przyjazdu oraz na końcu  wykonamy pomiary obwodów, fałdu skórnego w celu określenia grubości tkanki tłuszczowej oraz ważenie.

  -  Dwa treningi dziennie prowadzone przez trenerów (obejmować będą zróżnicowaną aktywność fizyczną dopasowaną do możliwości i wydolności)

  -   Codziennie gimnastyka w wodzie

  -   Dla wszystkich uczestników nieograniczony wstęp do term w klimacie Morza Martwego: odprężająca kąpiel na tafli basenu solankowego, gorące seanse w świecie saun i łaźni oraz relaks w strefie wypoczynku z jacuzzi
   zewnętrznym,

  -   Wskazane na początku pobytu za dodatkową odpłatnością badanie krwi (morfologia, poziom cukru, cholesterol) – 50,00zł

  Uwaga: należy zabrać strój oraz obuwie sportowe odpowiednie do zajęć w terenie i na Sali fitness)

 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 12:00
 • Pobyt zaczyna się obiadem


*W pokojach 2-osobowych cena z zabiegami dotyczy zakwaterowania dwóch pełnopłatnych osób.

Osoba na dostawce wykupuje pobyt z wyżywieniem (zabiegi dodatkowo płatne na miejscu)
Zasady anulacji i polityka hotelu

Zadatek w wysokości 40% wartości pobytu prosimy wpłacić niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia, na nasze konto: ALIOR BANK S.A. 63 2490 0005 0000 4520 8703 8246 w formie: przekazu pieniężnego, przelewu bankowego lub preautoryzacji karty płatniczej. Niezwłocznie po otrzymaniu zadatku wyślemy do Państwa mailem, faxem lub pocztą voucher na pobyt. Kwota zadatku na niewykorzystany pobyt, z przyczyn leżących po stronie kupującego usługę, nie podlega zwrotowi. Pozostałą należność należy uregulować na miejscu w dniu przyjazdu. W przypadku braku wpływu zadatku rezerwację uważać będziemy za NIEAKTUALNĄ.
Zwierzęta są akceptowane wyłącznie w części 3* hotelu. Dzienna opłata za psa: 60 zł
Najniższa cena tylko na naszej stronie
Po realizacji transakcji otrzymasz potwierdzenie
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Możliwość kupna kartą kredytową

Sprawdź także pozostałe oferty

Pokaż wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij