Unitral , Mielno
Rytuały Kosmetyczne

Rytuały Kosmetyczne

HIALURONOWA INFUZJA

do 80 min 370zł

Zabieg dla każdego typu skóry, szczególnie dobrze tolerowany przez osoby z cerami tłustymi i mieszanymi.

REPAGEN® EXCLUSIVE-LINIA ANTI-AGING / PIELĘGNACJA SKÓRY 30+

do 80 min 420zł

Mimika twarzy, aktywność wolnych rodników, uwarunkowania genetyczne oraz szereg innych czynników pozbawiają skórę jej naturalnej świeżości i młodzieńczego wyglądu. Tajemnicą REPAGEN® EXCLUSIVE jest wykorzystanie pionierskich składników aktywnych pozyskanych na drodze technologii high-tech. Mają one wpływ na 3 warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną, tworząc w ten sposób system ekskluzywnej pielęgnacji skóry, spełniającej wszelkie oczekiwania wymagających klientów.

CUVEE PRESTIGE – LINIA ANTI-AGING / PIELĘGNACJA SKÓRY 35+

do 80 min 420zł

Cuvee Prestige poprzez połączenie szlachetnych substancji aktywnych z najnowocześniejszymi wynikami badań naukowych,  zapewni wyjątkową pielęgnację, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Produkty z tej linii są wyjątkowe, ponieważ nie zawierają parabenów, PEG oraz olejków mineralnych i silikonowych. Cuvee Prestige zawiera ekstrakty ze szczególnie wartościowych winogron, które można znaleźć jedynie w najlepszym francuskim szampanie.

C PURE / PIELĘGNACJA SKÓRY W KAŻDYM WIEKU / LINIA NAWILŻAJĄCO – REGENERUJĄCA

do 80 min 390zł

Jedyna w swoim rodzaju formuła witaminy C zawarta w tej serii koncentruje się w sposób długotrwały i efektywny na problematycznych strefach skóry. Zapobiega uwalnianiu się wolnych rodników, wspomaga wzmocnienie włókien kolagenowych i tkanki łącznej, zatrzymuje utratę wilgoci. Dzięki stymulacji biosyntezy kolagenu cera wygląda świeżo, gładko i delikatnie.

24 Sty 21
25 Sty 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij