Zabiegi SPA&Wellness

ZABIEGI WELLNESS & SPA

Kojąca muzyka, przy której dźwiękach nietrudno stracić poczucie czasu. Troska o najdrobniejsze detale i elementy dekoracyjne. Wszystko to sprawia, że każdy z naszych 10 gabinetów wellness wyróżnia się wyjątkową atmosferą i indywidualnym charakterem. Posiadamy też 3 oddzielne gabinety do kosmetyki twarzy, manicure i pedicure. Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, wzorujące się na tradycjach Dalekiego Wschodu, zabiegi wodne, masaże, niezwykłe rytuały.

 • DOTYK INDII

  DOTYK INDII

  Ajurweda to zlepek dwóch sanskryckich słów: ajus – życie oraz veda – wiedza, nauka. Całe określenie Ajurweda można tłumaczyć jako wiedzę o życiu. W tym rozumieniu ludzkie ciało i umysł stanowią całość, a człowiek jest traktowany holistycznie. Ajurweda jest nauką o naszej naturze, pozwalającą lepiej zrozumieć siebie samego i nauczyć się zaspokajać swoje potrzeby. Zawiera przydatne wskazówki dotyczące leczenia chorób, zdrowego odżywania się, regulowania przepływu energii. Przestrzegając zasad Ajurwedy, żyjemy w harmonii i szczęściu, zachowując zdrowie i długie życie.

 • Masaż bambusem

  SZCZYPTA ORIENTU

  Pozwól sobie na chwilę zapomnienia wśród tradycyjnych dalekowschodnich technik pielęgnacji i odprężenia.  Orientalne doznania otulą każdy z Twych zmysłów, a magia tych chwil pozostanie z Tobą na długi czas.

 • STREFA HAMMAM

  STREFA HAMMAM

  Poczuj najwyższy stopień relaksacji i zanurz się w głębi wschodnich Rytuałów. Każdy dotyk, zapach i dźwięk ma tutaj znaczenie. Dzięki magicznym technikom masażu, luksusowym kosmetykom i zmysłowej atmosferze odkryjesz świat z tysiąca i jednej nocy.

 • KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

  KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

  Marzysz o gładkiej, jędrnej i zadbanej skórze? Chcesz powrócić do idealnej wagi? Zapraszamy na rewolucyjne zabiegi wyszczuplające do naszego hotelu SPA. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i wysokiej jakości preparatów kosmetycznych, Twoje ciało nabierze młodzieńczej witalności.

 • ELEMENTY WZBOGACAJĄCE ZABIEGI

  ELEMENTY WZBOGACAJĄCE ZABIEGI

  Oferta, którą możesz dopełnić wybranymi przez siebie zabiegami sprawi, że czas spędzony w naszym SPA stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 • STREFA MASAŻU I AROMATERAPII

  STREFA MASAŻU I AROMATERAPII

  Zapraszamy Państwa do świata masaży - technik relaksacyjnych, leczniczych i regenerujących znanych od starożytności. Nasi doświadczeni fizjoterapeuci w magiczny sposób uwolnią Was od zmęczenia i bólu, oczyszczając Wasze ciała i umysły oraz przywracając prawidłowy przepływ energii. Wybierz z szerokiej gamy masaży ten, którego potrzebujesz.

 • STREFA MAMY I DZIECKA

  STREFA MAMY I DZIECKA

  Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy, oraz rodziców z dziećmi na najnowsze zabiegi SPA. Wyjątkowe techniki masażu sprawią, że przyszła mama odpręży się, znikną napięcia mięśni a skóra pozostanie wypielęgnowana i elastyczna. Absolutną nowością jest masaż Shantala, przeznaczony dla noworodków, dzieki któremu Wasza pociecha wyciszy się, a więź pomiędzy Wami jeszcze bardziej się umocni.