Unitral , Mielno

Imprezy okolicznościowe

przyjęcia w hotelu

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w naszej restauracji organizujemy imprezy tematyczne – jak uroczyste kolacje, zabawy sylwestrowe, czy bale charytatywne. Niekonwencjonalnie przybrana na daną uroczystość sala przewiduje przyjęcie jednorazowo 180 osób, istnieje jednak możliwość powiększenia przestrzeni, dzięki rozsunięciu ścian oddzielających restaurację od kawiarni. Taka powierzchnia, mieszcząca nawet 220 osób - tworzy przestronną salę balową z eleganckim parkietem do tańca, zapewniając Państwu zarówno komfort zabawy, jak i konsumpcji.

Działania charytatywne

Medical SPA Unitral włącza się również w działania charytatywne oraz kulturalne w regionie. Od kilku lat wspólnie ze Stowarzyszeniem Forum Samorządowe „Nasza Gmina” w hotelu organizowany jest coroczny bal charytatywny, z którego cały dochód przeznaczany jest na stypendia dla uzdolnionych dzieci z terenu gminy Mielno.

28 Lis 21
29 Lis 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
28 Lis 21
29 Lis 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij