Unitral , Mielno

Świat saun i łaźni

Sauny i łaźnie

Zapraszamy Cię do zaczarowanego świata Term w klimacie Morza Martwego. Zaznaj kąpieli w saunach i łaźniach polegających na naprzemiennym rozgrzewaniu i schładzaniu ciała. Korzystanie z gorących saun i łaźni przedzielone jest orzeźwiającymi natryskami wrażeń lub kąpielą w lodowatej studni. Przemieszczając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w sposób intuicyjny i bezpieczny, można skorzystać ze wszystkich atrakcji świata saun i łaźni.

Czytaj więcej 

Słoneczna polana

Słoneczna polana pozwala na utrzymanie odpowiedniego stężenia witaminy D w organizmie. Jej właściwy poziom zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy, złamań a także chorób układu krążenia. Od niej zależy dobry stan zębów i kości. Nasz organizm potrafi ją syntezować, ale tylko za pomocą promieni słonecznych. Co ciekawe endorfiny uwalniane w trakcie kąpieli słonecznych wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie.

Seans w słonecznej polanie szczególnie polecany jest po kąpieli solankowej, która dodatkowo wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Aby utrzymać prawidłowe zdrowie i dobre samopoczucie wystarczy 15 minutowa kąpiel słoneczna.

Cennik

  • 15 min - 15 zł

Taras zewnętrzny

Proponujemy również skorzystanie ze słonecznej kąpieli – wygodne leżanki umiejscowione na przestronnym tarasie zewnętrznym zapewnią Państwu na odprężenie pośród morskiej bryzy i bogatego w minerały powietrza.

Strefa wypoczynku

Po kąpielach w świecie saun i łaźni zapraszamy na wypoczynek na wygodnych leżankach w strefie wypoczynku. W otoczeniu zieleni, delektując się sokiem ze świeżo wyciśniętych owoców lub warzyw oraz aromatyczną herbatą, przy dźwiękach relaksującej muzyki - pozwól sobie na chwilę zadumy, a nawet krótką drzemkę.

Jaccuzi zewnętrzne

Bez względu na porę roku i pogodę możesz tutaj rozkoszować się odprężającą kąpielą. Poczuj moc masującej, ciepłej wody w blasku zachodzącego słońca. Rozkoszuj się tym przyjemnym ciepłem w zimowej scenerii lub podczas romantycznej kąpieli we dwoje pod gwiaździstym niebem.

26 Paź 20
27 Paź 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
26 Paź 20
27 Paź 20
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij