Unitral jako hotel przyjazny rodzinie

Nasza oferta gwarantuje także komfort i radosny wypoczynek nawet najmłodszym Gościom. Niezależnie od aury i pory roku, jaką wybrali Państwo do spędzenia rodzinnego urlopu w naszym rodzinnym hotelu, proponujemy rozwiązania pełne atrakcji i ciekawych zajęć. Dzięki specjalnie przygotowanej ofercie wczasy z dzieckiem, czy to ferie zimowe, czy letnie wakacje, będą udane i niezapomniane. Pobyt w naszym hotelu okaże się prawdziwym relaksem oraz wspaniałą zabawą zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców.

 

 • UNITRAL HOTELEM PRZYJAZNYM RODZINIE

  Hotel Unitral to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Świetna sala zabaw i Rodzinne SPA dostępne są przez cały rok. Latem i w czasie ferii zimowych atrakcją są tygodnie tematyczne w których zabawy przygotowują znani polscy artyści. Rodzinna atmosfera sprawia, że wybierają nas kolejne pokolenia rodzin z dziećmi. Organizujemy zabawę w basenie, sali fitness i ogrodzie a także w strefie saun i łaźni. Nasz pomysł jest  prosty: maksimum zabawy w bezpiecznym miejscu tak aby nikt nie miał czasu na nudę. Radość dzieci i wypoczęci rodzice to nasza dewiza.

 • Wypoczynek i relaks dla całej rodziny - codziennie w wyznaczonych godzinach całe SPA wyłącznie dla Was i Waszych pociech.
   
  Nasze SPA to miejsce, w którym wakacje spędza się rodzinnie. Codziennie od 10:00 do 13:00 kompleks saun i łaźni oraz basen solankowy oddajemy do użytku rodzinom z dziećmi. W saunach panują wówczas umiarkowane temperatury, dzięki czemu dzieci wspólnie z rodzicami mogą delektować się wspólnym saunowaniem. Mogą też pod czujnym okiem rodziców spróbować kąpieli w basenie z wodą morską.

   

 • KIDS SPA

  W naszym Hotelu dbamy również o naszych najmłodszych Gości. Nasza najnowsza oferta to zabiegi dedykowane naszym najmłodszym Gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na miano hotelu przyjaznego dzieciom i rodzinie.

 • ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

  Nauka pływania, animacje w sali zabaw "Piracka Wyspa", latem: kursy malarstwa, nauka tańca i karate, dyskoteki, konkursy. To w ogromnym skrócie atrakcje, które czekają na najmłodszych w naszym Hotelu. Zapraszamy do lektury.