Usługi gastronomiczne w hotelu Unitral

 • RESTAURACJA

  Szef kuchni naszej eleganckiej, klimatyzowanej restauracji codziennie serwuje dania, które zawsze trafiają w gusta naszych Gości. Oferujemy całodzienne wyżywienie, na które składają się śniadania i obiadokolacje (z możliwością dokupienia obiadów). Posiłki serwujemy w formie bufetu szwedzkiego, którego bogate i różnorodne menu zabierze Państwa w niezapomnianą podróż kulinarną. Tradycyjne specjały kuchni polskiej i nie tylko, wyszukane dania rybne oraz wspaniałe wypieki z własnej piekarni i cukierni – to jedynie część tego, co zapewniamy Gościom Medical SPA Unitral. Domowa kuchnia oznacza, że przetwory z ryb, mięs, a także owocowe dżemy, soki i wiele innych specjałów przygotowujemy samodzielnie, w oparciu o własne receptury, co sprawia, że możemy raczyć Państwa smakiem potraw jak z domowej spiżarni. Smacznego!

   

  Smaczna i różnorodna kuchnia – w połączeniu z ciekawą ofertą zabiegów SPA & Wellness oraz rodzinną atmosferą panującą w Unitralu – czyni nas jednym z najlepszych hoteli nad polskim morzem.

 • LOBBY BAR

  Wyjątkowym miejscem jest LOBBY BAR Unitral, mieszczący się w holu głównym naszego hotelu. Nasi Goście mogą się tam zrelaksować przy filiżance aromatycznej kawy i wypiekach hotelowej cukierni. W ciągu dnia w lobby odbywają się spotkania biznesowe, ich uczestnicy mają zapewniony dostęp od Wi-Fi. Wieczorami serwujemy tu wyrafinowane koktajle, oryginalne drinki, pyszne desery. Atmosferę miejsca tworzą: obsługa skupiona na potrzebach Gości, bogactwo smaków oraz starannie dobrana muzyka.

 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I BANKIETY

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w naszej restauracji organizujemy imprezy tematyczne – jak uroczyste kolacje, zabawy sylwestrowe, czy bale charytatywne.