Medical SPA

Medical SPA Unitral od wielu już lat słynie jako Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Posiadamy 12 gabinetów zabiegowych, które wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt. Schorzenia kręgosłupa, oddechowe czy kardiologiczne to tylko ułamek rodzajów leczenia i terapii, którymi się zajmujemy.

 

Uczestników turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych zachęcamy też do skorzystania z naszych zabiegów SPA & Wellness – pielęgnujących, odżywczych czy relaksujących.

 

 

 • Pobyty zdrowotne

  OFERTA POBYTÓW ZDROWOTNYCH

  W trakcie pobytu uzupełnionego dedykowanymi zabiegami, zapewniamy opiekę pielęgniarską oraz szeroki zakres usług medycznych. Uzyskanie optymalnego efektu terapeutycznego możliwe jest dzięki wstępnym badaniom przeprowadzanym przez lekarzy specjalistów na początku każdego z pobytów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 • OFERTA ZABIEGÓW

  W trakcie trwania turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy masaży leczniczych, wykonywanych przez wysoce wykwalifikowanych masażystów i fizjoterapeutów. Ciekawą częścią oferty jest terapia manualna. Dysponujemy zapleczem przystosowanym do prowadzenia rehabilitacji indywidualnej. Podejmujemy się wykonania zabiegów z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, jak i neurologicznej. W tym pierwszym wypadku opieramy się na metodzie Robina McKenziego, koncepcjach medycyny ortopedycznej Jamesa Cyriax’a, PNF, neuromobilizacjach, a ponadto na koncepcji łańcuchów mięśniowo-powięziowych Thomasa Myers’a. W przypadku zabiegów rehabilitacji neurologicznej korzystamy z metod PNF, Bobath - NDT. Uzupełnieniem zakresu działalności naszego Medical SPA są zabiegi w gabinecie elektroterapii (np. okłady borowinowe) i w gabinecie hydroterapii. Dzięki niezwykle szerokiemu spectrum możemy opracować indywidualny program leczenia, precyzyjnie dostosowany do konkretnych dolegliwości.

 • GABINETY LEKARSKIE

  Wysoki poziom usług oparty jest na doświadczeniu lekarzy specjalistów oraz na najnowszej generacji sprzęcie medycznym.

 • GIMNASTYKI

  Porcja zdrowego ruchu pod okiem doświadczonego instruktora. W ofercie posiadamy popularną na całym świecie gimnastykę w wodzie, nordic walking, rehabilitację indywidualną. Zapraszamy również do przyjazdu na wczasy z dziećmi – dla najmłodszych organizujemy kursy pływania z możliwością otrzymania karty pływackiej.