Atrakcje dla najmłodszych

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Nauka pływania, animacje w sali zabaw "Piracka Wyspa", latem: kursy malarstwa, nauka tańca i karate, dyskoteki, konkursy. To w ogromnym skrócie atrakcje, które czekają na najmłodszych w naszym Hotelu. Zapraszamy do lektury.

 • ZAJĘCIA W BASENIE REKREACYJNYM

  Na terenie Medical SPA Unitral znajduje się również basen rekreacyjny, który jest idealnym miejsce do zabawy dla naszych najmłodszych gości.  Ten kompleks rekreacyjny jest niewątpliwą atrakcją każdego pobytu pozwala na relaks i aktywność i niezależnie od pogody. W godzinach otwarcia, z basenu i towarzyszących mu atrakcji goście hotelowi mogą korzystać bezpłatnie bez ograniczeń.
  Prowadzone są tutaj zajęcia nauki pływania dla dzieci. Kadrę stanowią profesjonaliści mający doskonały kontakt z najmłodszymi. Nasi instruktorzy prowadzą kursy zarówno dla dzieci jak i dla osób bardziej zaawansowanych, doskonalących swoje umiejętności.

 • MIEJSCA DEDYKOWANE TYLKO DZIECIOM

  Codziennie zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy w specjalnie przygotowanej sali  zabaw, w której czekają: suchy basen kulkowy, konstrukcja zabawowa (dwupoziomowy gąszcz lin, trampolin, oraz trapów, ruchomy most), gry planszowe, gry Xbox Kinect. Na zewnątrz natomiast znajduje się plac zabaw z prawdziwym statkiem pirackim, linarium do wspinaczki oraz huśtawkami, koniki itd.

 • ANIMACJE

  Tylko w Medical SPA Unitral całe wakacje i ferie zimowe wypełnione są mnóstwem atrakcji, w bezpiecznym miejscu, pod okiem instruktorów, w dodatku bez przymusu w postaci ścisłego programu zajęć – bo dzieci zawsze mogą wybierać zajęcia alternatywne.  A wszystko jest dostępne według ich woli – tak wyglądają animacje, na które dzieciaki po prostu uwielbiają przychodzić codziennie.

 • MENU DLA MAŁYCH SMAKOSZY

  W naszym dziecięcym menu znajdują się najbardziej lubiane potrawy, takie jak frytki, kolorowe naleśniki, racuchy z owocami i innymi przepysznymi dodatkami, czy też makaron z sosem bolońskim. Przez całe lato, kiedy restauracja przygotowuje śniadania i obiadokolacje, specjalnie na dzieci w porze lunchu czekać będą również pyszne zupy.