Hotel Unitral – atrakcje

 • BASEN REKREACYJNY

  Decydując się na Day SPA nad morzem lub dłuższy wypoczynek w Medical SPA Unitral, mają Państwo zapewnioną możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, łaźni parowej oraz jacuzzi. To jedna z wielu atrakcji dostępnych w naszym hotelu, pozwalająca na relaks, aktywność i organizację czasu niezależnie od pogody. W godzinach otwarcia kompleksu rekreacyjnego mogą Państwo korzystać z niego bez ograniczeń.

 • NORDIC WALKING

  Zwolenników aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z naszego basenu i sali fitness, a ponadto zachęcamy do długich spacerów z kijami nordic walking. Najlepszą zachętą do uprawiania nordic walkingu są malownicze krajobrazy Mielna i okolic. Spacery z kijami stanowią też doskonałe uzupełnienie rehabilitacji – każdej z organizowanych przez nas wycieczek w teren towarzyszy doświadczony instruktor, dbający o Państwa zdrowie i komfort.

 • GIMNASTYKA - JOGA

  Zapraszamy na zajęcia „GIMNASTYKA - JOGA - ZDROWIE I HARMONIA”

 • SALA FITNESS

  Naszą salę fitness wyposażyliśmy w wysokiej jakości urządzenia firmy MATRIX®, tak aby zapewnić naszym Gościom jak najlepsze warunki do ćwiczeń i relaksu.

 • POKAZ ZABIEGÓW SPA

  W hotelu Unitral, w celu zapoznania naszych Gości z różnorodnością oferty, organizujemy cykliczne pokazy zabiegów SPA, technik masaży orientalnych; prezentujemy też najnowsze kosmetyki, z których korzystamy.

 • WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ HOTEL

  Dla urozmaicenia pobytu w Hotelu Unitral SPA organizujemy dla Państwa ciekawe wycieczki.

 • WAKEPARK KOSZALIN

  Zalew „Wodna Dolina” uchodzi za idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, dlatego zdecydowano się tu otworzyć centrum rekreacji i sportu wraz z wyciągiem do nart wodnych i wakeboardingu. Z usług centrum korzystają zarówno mieszkańcy Koszalina, jak i nadmorscy wczasowicze. Coraz szersze jest grono osób próbujących swoich sił w takich dziedzinach, jak: żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing. Nie brakuje również chętnych do korzystania z wyciągu wakeboardingowego.