Hotel SPA Unitral – strefa relaksu nad morzem

Hotel Medical SPA Unitral jest jedynym hotelem nad polskim morzem z basenem solankowym (z wodą zasoloną naturalną solą z Morza Martwego). Jednocześnie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów wypoczynkowych w tej części wybrzeża. Mieści się w centrum Mielna, w pobliżu szerokiej i piaszczystej plaży.

 

Naszym niewątpliwym atutem jest bogata oferta, obejmująca zabiegi SPA, zabiegi odnowy biologicznej, zabiegi rehabilitacyjne, zajęcia sportowe, możliwość korzystania z odżywczych kąpieli w basenie z wodą morską. Wszystko to – w połączeniu z niezwykle serdeczną atmosferą i wyśmienitą kuchnią – sprawia, że Unitral jest wprost idealnym miejscem na wypoczynek i wczasy nad morzem o każdej porze roku. Warto przy tym dodać, że jesteśmy hotelem przyjaznym dzieciom, w pełni przystosowanym do potrzeb rodziców przyjeżdżających ze swoimi pociechami.

 

Z myślą o różnych potrzebach naszych Gości zaprojektowaliśmy pokoje w dwóch standardach – komfortowe pokoje trzygwiazdkowe oraz luksusowe pokoje i apartamenty czterogwiazdkowe. Zmieniamy wizerunek okolicy: jesteśmy bowiem pierwszym czterogwiazdkowym hotelem na terenie Gminy Mielno.

 

Noclegi w hotelu Unitral

 

 • Oferta Pobytów SPA w Hotelu Unitral w Mielnie

  OFERTA POBYTÓW

  Niezależnie od tego, czy planują Państwo wakacje, krótki weekendowy wyjazd, wypoczynek w gronie przyjaciół czy wczasy z dzieckiem nad morzem, Medical SPA Unitral zawsze będzie najlepszym wyborem. Mogą Państwo wybierać spośród skomponowanych tematycznie pobytów w naszym hotelu. Każdy z nich zawiera dobrane do charakteru pobytu zabiegi, możliwość nieograniczonego korzystania z basenu rekreacyjnego czy ze SPA w klimacie Morza Martwego.

   

 • Cennik hotelu Unitral Mielnie

  CENNIK HOTELU

  Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem hotelu oraz z dodatkowymi informacjami, dotyczącymi trwania doby hotelowej, opłat za parking oraz dopłat do pobytów świątecznych.

   

 • 4 gwiazdkowy Hotel Unitral w Mielnie

  POKOJE W CZĘŚCI 4*

  Część czterogwiazdkowa Hotelu Unitral jest w pełni klimatyzowana z przestronnie i wygodnie urządzonymi 49 pokojami. Goście mogą korzystać z nieodpłatnych sejfów i dostępu do internetu. W tej części dysponujemy 49 pokojami dwuosobowymi oraz Suite.

   

 • POKOJE W CZĘŚCI 3*

  Wnętrza w części trzygwiazdkowej są przytulne, wygodne, odpowiednio przystosowane zarówno do dłuższego, jak i krótszego weekendowego wypoczynku. W pokojach dostępny jest bezpłatny internet. Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje rodzinne typu Suite, zaprojektowane z myślą o rodzicach przyjeżdżających na wczasy z dziećmi.