STREFA MĘŻCZYZNY

  • STREFA MĘŻCZYZNY

    STREFA MĘŻCZYZNY

GENTELMAN PERFECTION: /265zł/ - do 50 min

Zabieg stanowi skuteczną ochronę przed utratą wilgotności, wyrównuje niedobory wody w głębszych warstwach skóry. Ponadto wspomaga regenerację skóry uszkodzonej przez promienie słoneczne oraz zmniejsza uczucie jej napięcia.

 

SKIN POWER O2:  /265zł/ - do 50 min

Tak samo jak organizm potrzebuje tlenu, aby żyć i prawidłowo funkcjonować, tak też komórki skóry wymagają tego samego, aby dobrze spełniać swoje funkcje. Zwłaszcza w porze jesienno-zimowej, kiedy coraz mniej wychodzimy na powietrze i nakładamy na skórę tłuste kremy ochronne. Dotlenienie komórek, stymuluje ich odnowę. Dobrze dotleniona skóra jest jednocześnie zrelaksowana, wygładzona, pozbawiona oznak stresu, w sposób widoczny odzyskuje witalność i blask.


MEN HEALTH:  
/370zł/ - do 80 min

Zabieg łagodzący podrażnioną, suchą, męską skórę narażoną na wiele czynników zewnętrznych. Stres, niewłaściwa pielęgnacja oraz częste golenie naraża skórę na uszkodzenia. Zabieg Men Heatlh skutecznie nawilży i zabezpieczy skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, a także pozwoli na jej szybką regenerację.

 

MEN TREATMENT DRY SKIN:   /370zł/ - do 80 min

Pielęgnacja wrażliwej i suchej męskiej skóry, naznaczonej codziennym stresem, i zwiększającym się obciążeniem środowiska. Przeznaczona dla mężczyzn w każdym wieku jako kompleksowa kuracja uspokajająca i nawilżająca. Aktywnie przeciwdziała przedwczesnym oznakom starzenia się skóry a cera jest po niej odświeżona i zregenerowana.

 

 
 
Cennik obowiązuje od 01.01.2017r.
Uwaga: Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.