Strefa SPA w klimacie Morza Martwego

Jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego, z wodą w każdym stanie skupienia, zaprasza na pełną niezapomnianych wrażeń podróż do źródeł piękna. Pierwszy w Polsce basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15% to prawdziwa rewolucja w zabiegach upiększających i zdrowotnych, która prowadzona jest tylko w Hotelu Medical SPA Unitral w Mielnie.

Znajduje się tutaj również kompleks saun i łaźni, na który składają się biosauna, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi wewnętrzne w kamiennej grocie oraz misy do kąpieli stóp. Każda z saun zapewnia intymność i doskonałe warunki relaksu. Zalety tego miejsca podkreślają: nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka i piękna aranżacja. Wszystko to tworzy niezwykły, zmysłowy nastrój. W obrębie tej strefy znajduje się też miejsce do wypoczynku oraz bar serwujący soki ze świeżo wyciśniętych owoców i aromatyczną herbatę.

 

Dlaczego naszą strefę relaksu zdecydowaliśmy się nazwać „SPA w klimacie Morza Martwego”? To wyjątkowe SPA, jedyne w Polsce, które oparło swoją ofertę zabiegów na czterech drogocennych czynnikach związanych z Morzem Martwym – wodzie, powietrzu, słońcu i błocie. Odpowiednio łącząc te czynniki, uzyskaliśmy w sztucznym środowisku obszar o oddziaływaniu zbliżonym do naturalnego środowiska Morza Martwego.

Już krótki pobyt w tym miejscu pozwala odprężyć się i zregenerować siły, dlatego serdecznie zapraszamy na Day SPA lub weekend SPA nad morzem, w naszym hotelu. O ile tylko czas pozwala, polecamy dłuższy wypoczynek. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę – od zabiegów pielęgnacyjnych i odżywczych po zabiegi odnowy biologicznej i rehabilitacyjne.

 • Oferta Day SPA w termach Unitral w Mielnie

  OFERTA DAY SPA W TERMACH W KLIMACIE MORZA MARTWEGO

  Medical SPA Unitral to jedyne w tej części wybrzeża prawdziwe Day SPA. Wystarczy przekroczyć próg tego komfortowego kompleksu, by na własnej skórze przekonać się, że czas zwalnia, a stres i zmęczenie znikają. Day SPA stworzone zostało dla wszystkich tych, którzy potrzebują wytchnienia, a są w stanie wygospodarować jedynie kilka godzin.

 • Basen z naturalną solą z Morza Martwego w Hotelu Unitral

  BASEN SOLANKOWY

  Jedyny w Polsce prawdziwy basen solankowy zasolony naturalną solą z Jordanii, to najcenniejsza perełka naszego kompleksu. Zasolenie wody sięgające do 15%  pozwala unosić się na jej tafli dokładnie tak jak w Morzu Martwym, przy dźwiękach relaksującej muzyki, w otoczeniu ferii kolorowych świateł.

 • Sauny i łaźnie

  ŚWIAT SAUN I ŁAŹNI

  Zapraszamy Cię do zaczarowanego świata saun i łaźni. Zaznaj zbawiennego dla zdrowia działania naprzemiennych gorących i chłodzących kąpieli. Przyświecał nam jeden cel: miało to być miejsce odpoczynku i głębokiego relaksu, w którym ciało odpoczywa i napełnia energią. Połączyliśmy bogactwo dwóch tradycji: starożytnych łaźni rzymskich oraz znanych od wieków zalet kąpieli w Morzu Martwym.

 • Strefa wypoczynku w SPA Hotelu Unitral w Mielnie

  STREFA WYPOCZYNKU

  Po kąpielach w świecie saun i łaźni zapraszamy na wypoczynek na wygodnych leżankach klimatyzowanej strefie wypoczynku, relaks na tarasach zewnętrznych a wieczorem na kąpiel w całorocznym jacuzzi zewnętrznym.

 • Słoneczna polana

  SŁONECZNA POLANA

  Tuż przy basenie solankowym znajduje się słoneczna polana. To przyjemność kąpieli słonecznych bez względu na pogodę, która pozwala na utrzymanie odpowiedniego stężenia witaminy D w organizmie.

 • Jaccuzi zewnętrzne

  JACUZZI ZEWNĘTRZNE

  Bez względu na porę roku i pogodę w całorocznym jacuzzi zewnętrznym możesz rozkoszować się odprężającą kąpielą. Poczuj moc masującej, ciepłej wody w blasku zachodzącego słońca.

 • Rodzinne SPA

  RODZINNE SPA

  Tylko u nas wypoczynek i relaks dla całej rodziny - codziennie w wyznaczonych godzinach całe SPA wyłącznie dla Was i Waszych pociech.

   
  Nasze SPA to miejsce w którym wakacje spędza się rodzinnie. Codziennie od 10:00 do 13:00 kompleks saun i łaźni oraz basen solankowy oddajemy do użytku rodzinom z dziećmi. W saunach panują wówczas umiarkowane temperatury, dzięki czemu dzieci wspólnie z rodzicami mogą delektować się wspólnym saunowaniem. Mogą też pod czujnym okiem rodziców spróbować kąpieli w solankowym basenie.
   
 • CEREMONIE NAPAROWE

  Codziennie w saunie suchej odbywa się ten aromatyczny rytuał. Mistrz sauny polewa rozgrzane kamienie wodą z dodatkiem aromatycznych olejków a następnie przy pomocy różnych atrybutów (np. ręcznika, wachlarzy czy liści) rozprowadza nutę aromatu po saunie jednocześnie kierując na nas tzw. pocałunki smoka w postaci rozgrzanego powietrza. Do naparzań stosujemy naturalne, wysokogatunkowe olejki dzięki czemu jednocześnie są wspaniałą formą aromaterapii.

 • KALENDARIUM NOCY SAUNOWYCH

  Stali bywalcy naszego SPA oraz Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w organizowanych cyklicznie nocach saunowych, z pewnością ucieszy KALENDARIUM tychże imprez. Teraz z wyprzedzeniem możecie zarezerwować swój czas :-) Mamy nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie.

 • SPA NA WYŁĄCZNOŚĆ

  Wieczór panieński, kawalerski lub integracyjny w zupełnie innej odsłonie tylko w naszym SPA w klimacie Morza Martwego. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą dla wszystkich miłośników saunowania.

 • Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej ofert Voucher SPA PLUS.

 • Grota solna

  GROTA SOLNA

  Wypoczynek w otoczeniu naturalnych brył soli, ociekających solanką gałązek tarniny i refleksyjnej muzyki. Panujący tu mikroklimat, dzięki tężni solankowej pomaga w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, nadciśnienia tętniczego i alergii. Niepowtarzalny klimat tego miejsca poprawia odporność i witalność oraz likwiduje zmęczenie.

 • Termy - cennik

  CENNIK TERM W KLIMACIE MORZA MARTWEGO

  Zawarte są tu wszystkie niezbędne informacje dla osób, które odwiedzą nasze SPA.