Unitral , Mielno

Lage

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA, TO CO NAS WYRÓŻNIA

• Hotel Unitral w Mielnie znajduje się zaledwie 150 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego oraz około 300 metrów od nadbrzeża Jeziora Jamno. Położenie pomiędzy dwoma akwenami o rożnym rodzaju środowiska wodnego. Na turystów czekają szerokie, piaszczyste plaże, morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno. Dzięki sprzyjającym warunkom biofizycznym środowiska i leczniczemu wpływowi morza, w gminie Mielno można znaleźć doskonałe warunki do klimatoterapii, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. 

Gminne kąpieliska zdobyły uznanie w rankingach oceniających czystość plaż i wód, bezpieczeństwo oraz infrastrukturę. Turyści odwiedzający nasza gminę znajdą doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. 

• Położenie w miejscu dobrze skomunikowanym z głównymi szlakami transportowymi Pomorza Środkowego. Trasy Trójmiasto-Szczecin oraz Poznań – Kołobrzeg. Doskonały dojazd J dzięki stale rozbudowywanej S6 oraz planowanej budowie S11.

Mielno jako miasto dwubiegunowe pod względem atrakcji i sposobu wypoczynku. Latem miejsce tętniące życiem zaś jesienią i zimą – miejsce spokojne i sprzyjające wypoczynkowi osób szukających odprężenia.

Questy - gry edukacyjne

Zapraszamy na wyprawy odkrywców – Questy, które przygotowała „Ekowspólnota” Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie. Pobierz ulotkę do wydruku w pdf lub zainstaluj aplikację mobilną. Wybierz się w podróż w poszukiwaniu skarbu latarnika w Gąskach, przygody z morzem na promenadzie w Mielnie i poznaj Tajemnicę Wioski Rybackiej w Chłopach.

Ścieżka edukacyjna z punktem widokowym na Jamno

Korzystając z dofinansowania w ramach działania 2.1 „Kompleksowe przedsięwzięcia z zakresu gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych” priorytet II Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 – 2013, w ramach projektu: Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty poddane zostało rekultywacji, zamknięte w 1997 r. wysypisko odpadów (innych niż niebezpieczne), mieszczące się na końcu ul. Ogrodowej w Mielnie.

07 Juni 23
08 Juni 23
Verfügberkeit prüfen Alle Angebote

VERFÜGBARKEIT PRÜFEN Online Buchung

Bei der Buchung über die Website erhalten Sie eine niedriegste Preisgarantie!
07 Juni 23
08 Juni 23
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen