Unitral , Mielno

Dla dzieci

Hotel Przyjazny rodzinie

Hotel Unitral to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Świetna sala zabaw i Rodzinne SPA dostępne są przez cały rok. Latem i w czasie ferii zimowych atrakcją są tygodnie tematyczne w których zabawy przygotowują znani polscy artyści. Rodzinna atmosfera sprawia, że wybierają nas kolejne pokolenia rodzin z dziećmi.

Organizujemy zabawę w basenie, sali fitness i ogrodzie a także w strefie saun i łaźni. Nasz pomysł jest  prosty: maksimum zabawy w bezpiecznym miejscu tak aby nikt nie miał czasu na nudę. Radość dzieci i wypoczęci rodzice to nasza dewiza.

Zobacz więcej

Kids Spa

W naszym Hotelu dbamy również o naszych najmłodszych Gości. Nasza najnowsza oferta to zabiegi dedykowane naszym najmłodszym Gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na miano hotelu przyjaznego dzieciom i rodzinie.

Zobacz więcej

Atrakcje dla najmłodszych

Nauka pływania, animacje w sali zabaw "Piracka Wyspa", latem: kursy malarstwa, nauka tańca i karate, dyskoteki, konkursy. To w ogromnym skrócie atrakcje, które czekają na najmłodszych w naszym Hotelu. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
18 Paź 18
19 Paź 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij