Unitral , Mielno
Strefa mężczyzny

Strefa mężczyzny

GENTELMAN PERFECTION

do 50 min 265zł

Zabieg stanowi skuteczną ochronę przed utratą wilgotności, wyrównuje niedobory wody w głębszych warstwach skóry. Ponadto wspomaga regenerację skóry uszkodzonej przez promienie słoneczne oraz zmniejsza uczucie jej napięcia.

SKIN POWER O2

do 50 min 265zł

Tak samo jak organizm potrzebuje tlenu, aby żyć i prawidłowo funkcjonować, tak też komórki skóry wymagają tego samego, aby dobrze spełniać swoje funkcje. Zwłaszcza w porze jesienno-zimowej, kiedy coraz mniej wychodzimy na powietrze i nakładamy na skórę tłuste kremy ochronne. Dotlenienie komórek, stymuluje ich odnowę. Dobrze dotleniona skóra jest jednocześnie zrelaksowana, wygładzona, pozbawiona oznak stresu, w sposób widoczny odzyskuje witalność i blask.

MEN HEALTH

do 80 min 370zł

Zabieg łagodzący podrażnioną, suchą, męską skórę narażoną na wiele czynników zewnętrznych. Stres, niewłaściwa pielęgnacja oraz częste golenie naraża skórę na uszkodzenia. Zabieg Men Heatlh skutecznie nawilży i zabezpieczy skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, a także pozwoli na jej szybką regenerację.

RECOVERY TREATMENT

do 80 min 370zł

Pielęgnacja wrażliwej i suchej męskiej skóry, naznaczonej codziennym stresem i zwiększającym się obciążeniem środowiska. Przeznaczona dla mężczyzn w każdym wieku jako kompleksowa kuracja uspokajająca i nawilżająca. Aktywnie przeciwdziała przedwczesnym oznakom starzenia się skóry a cera jest po niej odświeżona i zregenerowana.

27 FEB 21
28 FEB 21
CHECK THE AVAILABILITY
Check offers
newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close