Unitral , Mielno

KONKURS NADMORSKI PODRÓŻNIK

Regulamin konkursu "Nadmorski podróżnik"

Regulamin Konkursu „NADMORSKI PODRÓŻNIK”
#nadmorskipodroznik


1. Organizatorem konkursu jest Grupa Hotele Nadmorskie, w której skład wchodzą: Hotel Senator**** w Dźwirzynie, ul. Wyzwolenia 35, 78-131; Hotel Unitral****, ul. Piastów 6, 76-032 Mielno; Hotel Lidia**** ul. Dorszowa 3, 76-153 Darłowo.

2. Konkurs trwa w okresie od 06.07.2020 do 30.09.2020 r.

3. Tematem Konkursu jest najciekawszy zestaw zdjęć/filmów wykonanych na terenie jednego z Hoteli Nadmorskich wymienionych w pkt.1 niniejszego regulaminu.

4. Konkurs jest otwarty dla wszystkich pełnoletnich fotografujących, za wyjątkiem pracowników Organizatora i członków jury konkursowego oraz członków ich rodzin.

5. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

6. Zdjęcia lub filmy mogą być wykonane telefonem komórkowym bądź profesjonalnymi urządzeniami rejestrującymi obraz.

7. Aby wziąć udział w konkursie należy:
    • WYKONAĆ CO NAJMNIEJ 3 SZT. (jednak nie więcej niż 10 szt.) ZDJĘĆ LUB FILMÓW (maks długość każdego filmu 30 sekund). W przypadku nadesłania większej liczby zdjęć/filmów, organizator może poprzestać na poddanie ocenie jedynie pierwszych z przesłanych materiałów.
Z czego co najmniej 2 zdjęcia/filmy muszą ukazywać w jaki sposób autor lub jego rodzina korzysta/ją z atrakcji/usług hotelowych (np. w SPA, na basenie, w restauracji, podczas gry w kręgle, nurkowania)
a co najmniej 1 zdjęcie/film na którym widać w jaki sposób autor lub jego rodzina korzysta/ją z atrakcji przy Hotelu (np. zabawa na plaży, zabawa na placu zabaw, wycieczka rowerowa, zabawa w parku, rejs statkiem, jazda na skuterze wodnym, itp.)
• WAŻNE aby na zdjęciach/filmach były widoczne pozytywne emocje osoby/osób będących w kadrze;
• WAŻNE aby zdjęcia były wyraźne i dobrze oświetlone.
• UDOSTĘPNIĆ KONKURSOWE ZDJĘCIA/FILMY NA SWOIM PROFILU FACEBOOKA (wymagane) I INSTAGRAMA (jeżeli autor posiada) z HASHTAGIEM: #nadmorskipodroznik
wraz z oznaczeniem lokalizacji Hotelu w którym został zarejestrowany materiał tj.
Hotel Senator w Dźwirzynie - @Hotel Senator
Hotel Unitral w Mielnie - @Medical SPA Unitral w Mielnie
Hotel Lidia w Darłówku - @Hotel LIDIA SPA & Wellness
• POLUBIĆ I OBSERWOWAĆ wszystkie 4 profile Hoteli na facebooku/instagramie tj.:
  - hotel.senator.dzwirzyno
  - hotel.unitral
  - hotel.lidia
  - hotelenadmorskie
• WYSŁAĆ ZDJĘCIA/FILMY NA ADRES EMAILOWY nadmorskipodroznik@hotelenadmorskie.pl
W treści listu elektronicznego należy podać: imię i nazwisko, nick na facebooku i instagramie (jeśli autor posiada), telefon kontaktowy, adres mailowy, a także poniższe oświadczenie: „Niniejszym oświadczam, że zdjęcia przesłane przeze mnie na Konkurs Fotograficzny „FotoWakacje w Hotelach Nadmorskich” organizowanym przez Hotele Nadmorskie, są mojego wyłącznego autorstwa, co oznacza, że posiadam prawa autorskie do ich eksploatacji na wszystkich polach. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatora Konkursu nadesłanych zdjęć w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Konkursu oraz działań marketingowych w kanałach elektronicznych i materiałach rozpowszechnianych przez Organizatora. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.”.

8. Organizator wyłoni laureatów do dn. 14.10.2020 r.

9. Wybór Laureatów składa się z dwóch etapów:
  - 1 etap – weryfikacja profili osób które zebrały min. 20 polubień postu ze zdjęciami/filmami konkursowymi na swoim własnym facebooku i instagramie.
  -  2 etap – wybór 3 laureatów spośród osób które spełniły warunek z 1 etapu – którzy przygotowali w ocenie jury materiał najlepszy jakościowo (pomysł, kadr, wykonanie, emocje, jakość).
Oceny zdjęć/filmów dokona jury powołane przez Organizatora. Decyzje jury są ostateczne, bez możliwości odwołania się.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz
w celach marketingowych Organizatora /ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z późn. zm./.

11. Nagrody wręczone zostaną laureatom w okresie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Lista laureatów zostanie podana w wydarzeniu konkursu. Zwycięzcy zostaną
poinformowani o wygranej korespondencją emailową na adres z którego wysłali zgłoszenie.

12. Nagród nie można wymienić na inne nagrody lub na gotówkę.

13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu, bez podania przyczyny.

15. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu oraz puli nagród w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń
mających wpływ na organizowanie Konkursu.

17. Nagrody:
Nagroda za 1 miejsce:
Voucher na pobyt 5 noclegów w luksusowym apartamencie dla 2 os. dorosłych + 2 dzieci ze śniadaniami i obiadokolacjami, pakietem masaży w Bursztynowym SPA oraz karnetem
10 godzin na bowling - w Hotelu Senator**** w Dźwirzynie w terminie od 16.10.2020 r. Do 21.12.2020 r. (z wyłączeniem świąt i „weekendów specjalnych”).

Nagroda za 2 miejsce:
Voucher na pobyt 3 noclegów w luksusowym apartamencie dla 2 os. dorosłych + 2 dzieci ze śniadaniami i obiadokolacjami, pakietem zabiegów w Hotelowym SPA
- w Hotelu Unitral**** w Mielnie w terminie od 16.10.2020 r. Do 21.12.2020 r. (z wyłączeniem świąt i „weekendów specjalnych”).

Nagroda za 3 miejsce:
Voucher na pobyt 2 noclegów w luksusowym apartamencie dla 2 os. dorosłych + 2 dzieci ze śniadaniami i obiadokolacjami, pakietem masaży w Bursztynowym SPA oraz karnetem
6 godzin na bowling - w Hotelu Lidia**** w Darłówku Zachodnim w terminie od 16.10.2020 r. Do 21.12.2020 r. (z wyłączeniem świąt i „weekendów specjalnych”).

18. Nagrody mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie przez zwycięzców oraz jego osoby towarzyszące, nie mogą być przekazywane osobom trzecim.

23 Kwi 21
24 Kwi 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
23 Kwi 21
24 Kwi 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij