Unitral , Mielno

Katarzyna Ankudowicz

Opinia Gościa

  Tak szeroko, jak na zdjęciu obok, uśmiecham się na samą myśl o kolejnych wakacjach w Unitralu! Trafiłam tu po raz pierwszy latem 2012 roku, kiedy uroczyście otwierano nową część hotelu oraz luksusowe spa z basenem z solą z Morza Martwego. Było cudownie. Mimo krótkiego pobytu, udało mi się znakomicie wypocząć, doświadczyć fantastycznych masaży, kąpieli i zabiegów. Od tamtego czasu odwiedzam Unitral i latem i zimą. I na pewno będę tu wracać!
            Chociaż Mielno potrafi być głośne o tej porze roku, Unitral jest od hałasu zupełnie wolny. Mnie to bardzo odpowiada, bo nie jestem amatorem całonocnych imprez, wolę wypoczynek i relaks w miłym, spokojnym i ciepłym miejscu. Taki jest Unitral. Przyciągają mnie wspaniałe, nowoczesne i bardzo funkcjonalne wnętrza pokoi, przepyszne domowe jedzenie (ogromny wybór na każdym  posiłku!), bardzo gustownie urządzone spa, ale przede wszystkim ciepła, rodzinna atmosfera. Tworzą ją wszyscy pracownicy, kadra kierownicza, personel hotelu, spa i restauracji. Wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi, a przede wszystkim bardzo kompetentni. Czuć, że lubią to, co robią i miejsce, w którym pracują. Mam wrażenie, że taka atmosfera świetnie udziela się gościom, po paru dniach nawiązują się znajomości, miłe rozmowy czy wspólne spędzanie czasu.
            Nie bez znaczenia jest też bliskość plaży, dojście do niej zajmuje pięć minut. Uwielbiam wczesnym rankiem iść na spacer z psem po plaży! To kolejny plus Unitrala – zwierzęta mile widziane! Mam też przyjemność w czasie mojego pobytu prowadzić warsztaty dla dużych i małych, chcących pobawić się w teatr. Zajęcia dla dzieci pobudzają wyobraźnię i przełamują nieśmiałość, a te dla dorosłych dają narzędzia, by lepiej oddychać, wyraźniej mówić i radzić sobie ze stresem.
            Serdecznie zapraszam na wakacje do Unitrala! Do zobaczenia! Katarzyna Ankudowicz

26 Paź 21
27 Paź 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zarezerwuj pobyt Online

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
26 Paź 21
27 Paź 21
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij